Vlada Koval vs. Sapfo Sakellaridi 02.03.2020

Vlada Koval vs. Sapfo Sakellaridi 02.03.2020 - W25 Antalya - porovnání

ZÁPAS

02.03.202. kolo kval.Vlada Koval Sapfo Sakellaridi 7-65, 6-3 Turkey W25 Antalya antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Vlada Koval
Rusko
11.07.01, 18 Let




392
114
31 919 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Grécko
01.04.03, 17 Let




805
24

Sapfo Sakellaridi
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Vlada Koval vs. Sapfo Sakellaridi - Vzájemné zápasy

02.03.202. kolo kval.Vlada KovalSapfo Sakellaridi7-65, 6-3 detail zápasuTurkey W25 Antalya antuka

Vlada Koval - poslední zápasy

Russia W15 Kazan - tvrdý I.
11.03.20
1. kolo
vs. Polina Kudermetova2-6, 0-3, - Vlada Koval - skrečprohradetail zápasu
Turkey W25 Antalya - antuka
04.03.20
1. kolo
vs. Zeynep Sonmez4-6, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Eliessa Vanlangendonck6-1, 6-1 výhradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Sapfo Sakellaridi7-65, 6-3 výhradetail zápasu
Russia W25 Moscow - tvrdý I.
27.02.20
2. kolo
vs. Valentini Grammatikopoulou3-6, 3-6 prohradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Dea Herdzelas6-3, 6-75, 7-5 výhradetail zápasu
Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
13.02.20
1. kolo
vs. Miriam Kolodziejova6-4, 6-2 výhradetail zápasu
13.02.20
2. kolo
vs. Sofya Lansere3-6, 1-6 prohradetail zápasu
11.02.20
kvalifik.
vs. Timea Jaruskova6-4, 6-0 výhradetail zápasu
10.02.20
1. kolo kval.
vs. Romana Cisovska6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
08.02.20
semifinále
vs. Lina Gjorcheska3-6, 3-6 prohradetail zápasu
07.02.20
čtvrtfinále
vs. Kristina Kucova6-3, 6-1 výhradetail zápasu
06.02.20
2. kolo
vs. Vera Zvonareva6-3, 6-4 výhradetail zápasu
05.02.20
1. kolo
vs. Susan Bandecchi3-6, 7-5, 6-4 výhradetail zápasu
04.02.20
kvalifik.
vs. Timea Jaruskova6-3, 6-3 výhradetail zápasu
03.02.20
1. kolo kval.
vs. Ange Oby Kajuru7-61, 7-5 výhradetail zápasu
Russia W25 Kazan - tvrdý I.
22.01.20
1. kolo
vs. Daria Kruzhkova7-66, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Belarus W25 Minsk - tvrdý I.
14.11.19
2. kolo
vs. Anastasia Gasanova6-3, 3-6, 1-6 prohradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Anastasia Tikhonova5-7, 7-5, 6-0 výhradetail zápasu
12.11.19
kvalifik.
vs. Kristina Dmitruk6-3, 6-76, 7-10 prohradetail zápasu
11.11.19
1. kolo kval.
vs. Vladlena Bokova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Luxembourg W25 Petange - tvrdý I.
29.10.19
kvalifik.
vs. Valentina Ryser6-2, 4-6, 8-10 prohradetail zápasu
Turkey W25 Istanbul - tvrdý I.
24.10.19
čtvrtfinále
vs. Richel Hogenkamp2-6, 2-6 prohradetail zápasu
23.10.19
2. kolo
vs. Cristiana Ferrando6-4, 6-4 výhradetail zápasu
22.10.19
1. kolo
vs. Gozal Ainitdinova6-4, 6-2 výhradetail zápasu
21.10.19
kvalifik.
vs. Eva Vedder7-5, 6-73, 11-9 výhradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
12.10.19
1. kolo kval.
vs. Kaia Kanepi0-6, 0-6 prohradetail zápasu
Czech Republic W25 Frydek - antuka
13.09.19
čtvrtfinále
vs. Despina Papamichail5-7, 6-72 prohradetail zápasu
12.09.19
2. kolo
vs. Giulia Gatto-Monticone6-2, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
11.09.19
1. kolo
vs. Magdalena Pantuckova6-3, 6-4 výhradetail zápasu

Sapfo Sakellaridi - poslední zápasy

Turkey W15 Antalya - antuka
12.03.20
2. kolo
vs. Valeriya Strakhova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Jessica Plazas6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W25 Antalya - antuka
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Vlada Koval6-75, 3-6 prohradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Cemre Anil6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
25.02.20
kvalifik.
vs. Jiangxue Han6-4, 2-6, 8-10 prohradetail zápasu
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Ena Kajevic6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
21.02.20
čtvrtfinále
vs. Nina Potocnik1-6, 3-6 prohradetail zápasu
20.02.20
2. kolo
vs. Suzan Lamens6-2, 6-4 výhradetail zápasu
19.02.20
1. kolo
vs. Cemre Anil6-4, 6-1 výhradetail zápasu
18.02.20
kvalifik.
vs. Rita Atik7-67, 6-1 výhradetail zápasu
17.02.20
2. kolo kval.
vs. Tuana Tinaztepe6-2, 6-0 výhradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Noesjka Brink6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
14.02.20
1. kolo
vs. Elina Avanesyan2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
07.02.20
čtvrtfinále
vs. Zhibek Kulambayeva7-5, 3-6, 1-6 prohradetail zápasu
06.02.20
2. kolo
vs. Nastasja Mariana Schunk6-3, 6-2 výhradetail zápasu
04.02.20
1. kolo
vs. Yexin Ma7-5, 5-7, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
01.02.20
semifinále
vs. Georgia Andreea Craciun4-6, 2-6 prohradetail zápasu
31.01.20
čtvrtfinále
vs. Anja Wildgruber6-3, 6-2 výhradetail zápasu
30.01.20
2. kolo
vs. Anastasia Nefedova7-5, 2-6, 6-3 výhradetail zápasu
29.01.20
kvalifik.
vs. Alba Rey Garcia6-3, 6-2 výhradetail zápasu
29.01.20
1. kolo
vs. Ekaterina Ovcharenko6-1, 7-5 výhradetail zápasu
27.01.20
2. kolo kval.
vs. Semra Aksu6-0, 6-0 výhradetail zápasu
26.01.20
1. kolo kval.
vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
21.01.20
1. kolo
vs. Valeriya Olyanovskaya5-7, 6-3, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
16.01.20
2. kolo
vs. Ksenia Laskutova1-6, 1-6 prohradetail zápasu
14.01.20
1. kolo
vs. Yexin Ma6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
12.01.20
finále
vs. Zeynep Sonmez3-6, 6-2, 3-6 prohradetail zápasu
11.01.20
semifinále
vs. Nicole Fossa Huergo6-4, 6-2 výhradetail zápasu
10.01.20
čtvrtfinále
vs. Lucia Cortez Llorca6-1, 1-6, 6-2 výhradetail zápasu
09.01.20
2. kolo
vs. Milana Zhabrailova6-0, 6-0 výhradetail zápasu
<