Vlada Koval vs. Kseniya Yersh 14.08.2018

Vlada Koval vs. Kseniya Yersh 14.08.2018 - Moscow - porovnání

ZÁPAS

14.08.181. koloVlada Koval Kseniya Yersh 6-0, 6-2 Russia Moscow antuka

STATISTIKY ZÁPASU

Vlada KovalKseniya Yersh
1. podání %27/45 (60%)26/46 (57%)
Vyhrané body z 1.podání20/27 (74%)11/26 (42%)
Vyhrané body z 2.podání10/18 (56%)5/20 (25%)
Vyhrané break-bally6/8 (75%)1/2 (50%)
Vyhrané body z returnu30/46 (65%)15/45 (33%)
Vyhrané body celkem60/91 (66%)31/91 (34%)
Dvojchyby27
Esa01

STATISTIKY ZÁPASU

1
0-0Kseniya Yersh Kseniya Yersh podáva
0-0, 30-0, 40-0[BP]
Vlada Koval Vlada Koval podáva1-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30
2-0Kseniya Yersh Kseniya Yersh podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
3-0Kseniya Yersh Kseniya Yersh podáva
4-0Kseniya Yersh Kseniya Yersh podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP]
5-0Kseniya Yersh Kseniya Yersh podáva
6-0
2
0-0Kseniya Yersh Kseniya Yersh podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Vlada Koval Vlada Koval podáva1-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30
Vlada Koval Vlada Koval podáva2-0
3-0Kseniya Yersh Kseniya Yersh podáva
0-0, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A
3-1Kseniya Yersh Kseniya Yersh podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A
3-2Kseniya Yersh Kseniya Yersh podáva
Vlada Koval Vlada Koval podáva4-2
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40
Vlada Koval Vlada Koval podáva5-2
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
6-2

Vlada Koval
Rusko
11.07.01, 17 Let




518
58

Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
20.01.01, 17 Let







Kseniya Yersh
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Vlada Koval vs. Kseniya Yersh - Vzájemné zápasy

27.08.181. koloVlada KovalKseniya Yersh6-1, 6-2 detail zápasuRussia Moscow antuka
14.08.181. koloVlada KovalKseniya Yersh6-0, 6-2 detail zápasuRussia Moscow antuka

Vlada Koval - poslední zápasy

Belarus Minsk - tvrdý I.
04.11.18
1. kolo kval.
vs. Katyarina Paulenka6-72, 3-6 prohradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
14.10.18
2. kolo kval.
vs. Natalia Vikhlyantseva6-73, 3-6 prohradetail zápasu
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Sabine Lisicki3-6, 7-5, 7-64 výhradetail zápasu
Kazakhstan Shymkent - antuka
24.09.18
1. kolo
vs. Zhibek Kulambayeva1-3, - Vlada Koval - skrečprohradetail zápasu
Kazakhstan Shymkent - antuka
20.09.18
čtvrtfinále
vs. Maria Shusharina3-6, 6-1, 3-6 prohradetail zápasu
19.09.18
2. kolo
vs. Ania Hertel6-2, 6-3 výhradetail zápasu
17.09.18
1. kolo
vs. Albina Khabibulina6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Kazakhstan Almaty - antuka
14.09.18
semifinále
vs. Daria Lodikova3-6, 3-6 prohradetail zápasu
13.09.18
čtvrtfinále
vs. Yekaterina Dmitrichenko6-2, 6-2 výhradetail zápasu
12.09.18
2. kolo
vs. Sevil Yuldasheva6-3, 6-3 výhradetail zápasu
10.09.18
1. kolo
vs. Yasmina Karimjanova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
01.09.18
finále
vs. Daria Mishina6-2, 7-66 výhradetail zápasu
31.08.18
semifinále
vs. Daria Nazarkina7-5, 6-3 výhradetail zápasu
30.08.18
čtvrtfinále
vs. Anna Ukolova6-3, 6-72, 6-1 výhradetail zápasu
29.08.18
2. kolo
vs. Vitalia Stamat6-1, 6-1 výhradetail zápasu
27.08.18
1. kolo
vs. Kseniya Yersh6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
24.08.18
semifinále
vs. Ekaterina Makarova (1996)4-6, 0-6 prohradetail zápasu
23.08.18
čtvrtfinále
vs. Ekaterina Kazionova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
22.08.18
2. kolo
vs. Daria Nazarkina6-3, 6-3 výhradetail zápasu
21.08.18
1. kolo
vs. Anna Morgina3-6, 6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
18.08.18
finále
vs. Anastasiya Komardina4-6, 1-6 prohradetail zápasu
17.08.18
semifinále
vs. Daria Mishina6-4, 7-5 výhradetail zápasu
16.08.18
čtvrtfinále
vs. Ekaterina Kazionova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
16.08.18
2. kolo
vs. Daria Nazarkina2-6, 6-1, 7-5 výhradetail zápasu
14.08.18
1. kolo
vs. Kseniya Yersh6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Kazakhstan Astana - tvrdý
15.07.18
2. kolo kval.
vs. Ilona Kremen1-6, 3-6 prohradetail zápasu
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Nonna Kurginyan6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Uzbekistan Namangan - tvrdý
05.06.18
1. kolo
vs. Iryna Shymanovich2-6, 3-6 prohradetail zápasu
04.06.18
kvalifik.
vs. Muslima Akhunova6-0, 6-1 výhradetail zápasu
02.06.18
1. kolo kval.
vs. Milana Maslenkova6-0, 6-0 výhradetail zápasu

Kseniya Yersh - poslední zápasy

Belarus Minsk - tvrdý I.
04.11.18
1. kolo kval.
vs. Vivian Heisen6-4, 0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Ukraine Chornomorsk - antuka
05.10.18
čtvrtfinále
vs. Daria Snigur0-6, 0-6 prohradetail zápasu
04.10.18
2. kolo
vs. Anita Sahdiieva7-5, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
02.10.18
kvalifik.
vs. Vladlena Bokova6-1, 6-2 výhradetail zápasu
02.10.18
1. kolo
vs. Nadiya Kolb3-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Ilona Ivanova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Sebastianna Scilipoti6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Ukraine Chornomorsk - antuka
25.09.18
kvalifik.
vs. Helen Ploskina2-6, 4-6 prohradetail zápasu
24.09.18
2. kolo kval.
vs. Oleksandra Balaba6-2, 6-2 výhradetail zápasu
22.09.18
1. kolo kval.
vs. Anastasiya Zaparyniuk6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
27.08.18
1. kolo
vs. Vlada Koval1-6, 2-6 prohradetail zápasu
26.08.18
kvalifik.
vs. Polina Nazarchuk6-0, 2-6, 6-2 výhradetail zápasu
25.08.18
1. kolo kval.
vs. Polina Altukhova6-4, 7-65 výhradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
18.08.18
1. kolo kval.
vs. Ksenia Khlynova4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Russia Moscow - antuka
14.08.18
1. kolo
vs. Vlada Koval0-6, 2-6 prohradetail zápasu
13.08.18
kvalifik.
vs. Maria Daniels Sierra7-66, 6-3 výhradetail zápasu
12.08.18
1. kolo kval.
vs. Daria Rakitskaya6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Estonia Parnu - antuka
16.07.18
kvalifik.
vs. Margarita Ignatjeva6-74, 2-6 prohradetail zápasu
15.07.18
1. kolo kval.
vs. Anastasia Veselova6-3, 4-6, 7-5 výhradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
11.06.18
kvalifik.
vs. Anastasia Kuprina2-6, 3-6 prohradetail zápasu
10.06.18
1. kolo kval.
vs. Anastasiya Smolekova6-0, 6-1 výhradetail zápasu
10.06.18
2. kolo kval.
vs. Alisa Yakimakho6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Belarus Minsk - antuka
03.06.18
2. kolo kval.
vs. Lizaveta Hancharova6-4, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Izrael Tel Aviv - tvrdý
20.03.18
kvalifik.
vs. Madeleine Kobelt6-73, 3-6 prohradetail zápasu
19.03.18
2. kolo kval.
vs. Yara Abed6-0, 6-0 výhradetail zápasu
18.03.18
1. kolo kval.
vs. Adi Gavish6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Izrael Ramat Hasharon - tvrdý
13.03.18
kvalifik.
vs. Magdalena Stoilkovska2-6, 0-6 prohradetail zápasu
13.03.18
2. kolo kval.
vs. Lina Glushko6-4, 6-4 výhradetail zápasu
11.03.18
1. kolo kval.
vs. Marilyn Shekhter6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Belarus Minsk - tvrdý I.
20.11.17
1. kolo kval.
vs. Nina Olyanovskaya6-2, 6-1 výhradetail zápasu
<