ZÁPAS
03.03.20 | kvalifik. | Vlada Koval | Eliessa Vanlangendonck | 6-1, 6-1 | W25 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Vlada Koval | Eliessa Vanlangendonck | |
1. podání % | 32/41 (78%) | 37/55 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/32 (84%) | 19/37 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/9 (44%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 31/55 (56%) | 10/41 (24%) |
Vyhrané body celkem | 62/96 (65%) | 34/96 (35%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Vlada Koval | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Vlada Koval | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0 | ||
Vlada Koval | 3-1 | |
4-1 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vlada Koval | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Vlada Koval | 0-0 | |
1-0 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0 | ||
Vlada Koval | 3-0 | |
4-0 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Vlada Koval | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Eliessa Vanlangendonck | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Vlada Koval vs. Eliessa Vanlangendonck - Vzájemné zápasy
03.03.20 | kvalifik. | Vlada Koval | Eliessa Vanlangendonck | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Antalya | antuka |
Vlada Koval form & Eliessa Vanlangendonck form
Vlada Koval - poslední zápasy
W60 Vrnjacka - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Lisa Pigato | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
14.05.22 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Ingrid Neel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.04.22 čtvrtfinále | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.22 2. kolo | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.04.22 1. kolo | vs. Vanda Vargova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.03.22 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.03.22 1. kolo | vs. Beyza Yaniklar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Kurumi Nara | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý I. | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 1-6, 7-67, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.22 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Ines Murta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
20.01.22 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.22 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Taylor Ng | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.21 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | - | detail zápasu |
Eliessa Vanlangendonck - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Arabella Koller | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alice Soulie | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Diana Martynov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Karolina Kozakova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Julia Adams | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Carson Branstine | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 7-65, Polina Kaibekova - skreč | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucrezia Piana | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-1, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Lea Boskovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Marine Szostak | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-1 | detail zápasu |