Bielorusko
19.01.03, 21 Let
19.01.03, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Anastasiya Abramovich vs. Vlada Koval - Vzájemné zápasy
21.11.17 | 1. kolo | Vlada Koval | Anastasiya Abramovich | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Minsk | tvrdý I. |
Anastasiya Abramovich form & Vlada Koval form
Anastasiya Abramovich - poslední zápasy
W15 Batumi - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Helena Narmont | 6-1, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Nadezda Gorbachkova | 3-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Veranika Pryts | 6-3, 5-7, 7-66 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Tikhonko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Alena Bairasheuskaya | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Vlada Koval | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Aryna Filistovich | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Alena Bairasheuskaya | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Grib | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 0-6 | detail zápasu |
Vlada Koval - poslední zápasy
W60 Vrnjacka - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Lisa Pigato | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
14.05.22 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
25.04.22 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Ingrid Neel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.04.22 čtvrtfinále | vs. Natalia Szabanin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.22 2. kolo | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
12.04.22 1. kolo | vs. Vanda Vargova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.22 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.03.22 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.03.22 1. kolo | vs. Beyza Yaniklar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Kurumi Nara | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý I. | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 1-6, 7-67, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.22 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Ines Murta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 0-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
20.01.22 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.22 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.21 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | - Vlada Koval - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Taylor Ng | 6-2, 6-1 | detail zápasu |