ZÁPAS
02.12.19 | kvalifik. | Vlada Ekshibarova | Prathiba Narayan Prasad | 6-2, 6-1 | W25 Solapur | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Vlada Ekshibarova | Prathiba Narayan Prasad | |
1. podání % | 22/47 (47%) | 28/36 (78%) |
Vyhrané body z 1.podání | 14/22 (64%) | 9/28 (32%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/25 (60%) | 1/8 (13%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 26/36 (72%) | 18/47 (38%) |
Vyhrané body celkem | 55/83 (66%) | 28/83 (34%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Vlada Ekshibarova | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Prathiba Narayan Prasad | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Prathiba Narayan Prasad | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Vlada Ekshibarova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Prathiba Narayan Prasad | |
0-0, 15-15 | ||
Vlada Ekshibarova | 4-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Prathiba Narayan Prasad | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Vlada Ekshibarova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Prathiba Narayan Prasad | |
0-0 | ||
Vlada Ekshibarova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Prathiba Narayan Prasad | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
4-1 | Prathiba Narayan Prasad | |
0-0 | ||
Vlada Ekshibarova | 5-1 | |
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
09.04.01, 22 Let
09.04.01, 22 Let
Vlada Ekshibarova vs. Prathiba Narayan Prasad - Vzájemné zápasy
02.12.19 | kvalifik. | Vlada Ekshibarova | Prathiba Narayan Prasad | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W25 Solapur | tvrdý |
Vlada Ekshibarova form & Prathiba Narayan Prasad form
Vlada Ekshibarova - poslední zápasy
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Robin Anderson | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Dariia Monakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Abigail Amos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Zara Darken | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Ella Haavisto | 7-62, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aino Alkio | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mariella Thamm | 6-1, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Violet | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Prathiba Narayan Prasad - poslední zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Mei Hasegawa | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Vanshika Choudhary | 2-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Mirudhula Palanivel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Bengaluru - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - tvrdý I. | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Sai Chamarthi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Janani Ramesh | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Kavya Khirwar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gwalior - tvrdý | ||||
25.12.22 1. kolo kval. | vs. Mihika Yadav | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Avishka Gupta | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 0-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Gurugram - tvrdý | ||||
28.06.22 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Sachi Sharma | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Suhani Gaur | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nagpur - antuka | ||||
28.02.22 kvalifik. | vs. Sharrmadaa Baluu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Pragathi Narayan Prasad | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - antuka | ||||
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Pavitra Parikh | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
15.02.22 kvalifik. | vs. Suhitha Maruri | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Sharannya Gaware | Sharannya Gaware - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Chandana Potugari | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Ishwari Matere | 1-6, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Sienna Jensen | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Sai Chamarthi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Pune - tvrdý | ||||
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Ramya Natarajan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Solapur - tvrdý | ||||
06.12.21 kvalifik. | vs. Anusha Kondaveeti | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Kanchan Nagesh Chougule Kanchan Nagesh Chougule | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bengaluru - tvrdý | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Sai Dedeepya Yeddula | 6-3, 7-5 | detail zápasu |