ZÁPAS
15.05.18 | 1. kolo | Vlada Ekshibarova | Paulina Jastrzebska | 6-1, 6-0 | Tiberias | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Vlada Ekshibarova | Paulina Jastrzebska | |
1. podání % | 27/42 (64%) | 26/52 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/27 (70%) | 12/26 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/15 (53%) | 7/26 (27%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 33/52 (63%) | 15/42 (36%) |
Vyhrané body celkem | 60/94 (64%) | 34/94 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Vlada Ekshibarova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Paulina Jastrzebska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-1 | Paulina Jastrzebska | |
0-0, 40-A | ||
Vlada Ekshibarova | 2-1 | |
0-0, 40-30 | ||
Vlada Ekshibarova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Vlada Ekshibarova | 4-1 | |
0-0, 40-30, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Vlada Ekshibarova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Paulina Jastrzebska | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Paulina Jastrzebska | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Vlada Ekshibarova | 2-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Vlada Ekshibarova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Vlada Ekshibarova | 4-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Vlada Ekshibarova | 5-0 | |
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
15.12.97, 26 Let
11 675 $
15.12.97, 26 Let
11 675 $
Vlada Ekshibarova vs. Paulina Jastrzebska - Vzájemné zápasy
15.05.18 | 1. kolo | Vlada Ekshibarova | Paulina Jastrzebska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Tiberias | tvrdý |
Vlada Ekshibarova form & Paulina Jastrzebska form
Vlada Ekshibarova - poslední zápasy
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Robin Anderson | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Dariia Monakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Abigail Amos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Zara Darken | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Ella Haavisto | 7-62, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aino Alkio | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mariella Thamm | 6-1, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Violet | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Paulina Jastrzebska - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Barbora Matusova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Sara Donnini | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
06.07.20 1. kolo | vs. Karolina Jaskiewicz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Weronika Jasmina Forys | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Katriin Saar | 2-6, 0-2, - Paulina Jastrzebska - skreč | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Martina Petrovic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Oslo - tvrdý I. | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 5-7, - Paulina Jastrzebska - skreč | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
16.08.19 čtvrtfinále | vs. Fiona Codino | 3-6, - Paulina Jastrzebska - skreč | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Judith Muraa | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Mahak Jain | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 7-63, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Tacarigua - tvrdý I. | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tacarigua - tvrdý I. | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Iana Tishchenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Katya Malikova | 6-2, 0-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Simona Waltert | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.19 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Alise Cernecka | 7-5, 1-6, 10-12 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
03.12.18 kvalifik. | vs. Lisa Kung | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stankovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu |