INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Oana Gavrila vs. Vlada Ekshibarova - Vzájemné zápasy
24.11.17 | čtvrtfinále | Vlada Ekshibarova | Oana Gavrila | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Oana Gavrila form & Vlada Ekshibarova form
Oana Gavrila - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Wakana Sonobe | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 semifinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 7-61, 6-78, 7-65 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Camilla Bossi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Sofia Omati Albieri | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Victoria Bosio | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Zimmer | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Mia Ristic | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-0, Sapfo Sakellaridi - skreč | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Vlada Ekshibarova - poslední zápasy
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Robin Anderson | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Dariia Monakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Abigail Amos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Zara Darken | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Ella Haavisto | 7-62, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aino Alkio | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mariella Thamm | 6-1, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Violet | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | detail zápasu |