ZÁPAS
08.09.20 | 1. kolo | Vivian Wolff | Eline Audenaert | 3-6, 6-4, 6-2 | W15 Saint | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Vivian Wolff | Eline Audenaert | |
1. podání % | 50/80 (63%) | 65/93 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/50 (64%) | 31/65 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/30 (30%) | 12/28 (43%) |
Vyhrané break-bally | 8/16 (50%) | 6/12 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 50/93 (54%) | 39/80 (49%) |
Vyhrané body celkem | 91/173 (53%) | 82/173 (47%) |
Dvojchyby | 12 | 5 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Vivian Wolff | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Vivian Wolff | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-3 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vivian Wolff | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Eline Audenaert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Vivian Wolff | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-5 | Eline Audenaert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Vivian Wolff | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vivian Wolff | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vivian Wolff | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Vivian Wolff | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Eline Audenaert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Vivian Wolff | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-4 | Eline Audenaert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Vivian Wolff | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vivian Wolff | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vivian Wolff | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Vivian Wolff | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Belgicko
31.05.99, 24 Let
31.05.99, 24 Let
Vivian Wolff vs. Eline Audenaert - Vzájemné zápasy
08.09.20 | 1. kolo | Vivian Wolff | Eline Audenaert | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | W15 Saint | antuka |
Vivian Wolff form & Eline Audenaert form
Vivian Wolff - poslední zápasy
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-1, 1-4, - Vivian Wolff - skreč | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Hailey Baptiste | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Sofia Shapatava | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Maria Kononova | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Leonie Kung | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Haley Giavara | 6-74, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Marie Benoit | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 2-6, 0-3, - Vivian Wolff - skreč | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Federica Bilardo | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Weronika Falkowska | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Federica Urgesi | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu |
Eline Audenaert - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Adele Burato | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.05.21 kvalifik. | vs. Juliane Triebe | 6-2, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. So-Ra Lee | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.21 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Clarisse Aussert | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Maia Stallworthy | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.01.21 2. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.01.21 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Saint - antuka | ||||
08.09.20 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.20 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 7-5, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Polina Leykina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Dominique Schaefer | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 7-68 | detail zápasu |