ZÁPAS
13.03.19 | 1. kolo | Vivian Heisen | Nefisa Berberovic | 6-2, 6-3 | W25+H Kazan | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Vivian Heisen | Nefisa Berberovic | |
1. podání % | 26/40 (65%) | 24/45 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/26 (88%) | 15/24 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/14 (64%) | 9/21 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 21/45 (47%) | 8/40 (20%) |
Vyhrané body celkem | 53/85 (62%) | 32/85 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Vivian Heisen | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Nefisa Berberovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vivian Heisen | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Nefisa Berberovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Vivian Heisen | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Nefisa Berberovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vivian Heisen | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Nefisa Berberovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Vivian Heisen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Nefisa Berberovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vivian Heisen | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Nefisa Berberovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vivian Heisen | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Nefisa Berberovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vivian Heisen | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Nefisa Berberovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vivian Heisen | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Vivian Heisen vs. Nefisa Berberovic - Vzájemné zápasy
13.03.19 | 1. kolo | Vivian Heisen | Nefisa Berberovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25+H Kazan | tvrdý I. |
Vivian Heisen form & Nefisa Berberovic form
Vivian Heisen - poslední zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
15.10.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 1-2, - Vivian Heisen - skreč | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Sydney - tvrdý | ||||
10.01.22 kvalifik. | vs. Anna Schmiedlova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Alicia Smith | 6-1, 1-6, 3-0, Alicia Smith - skreč | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Courmayeur - tvrdý I. | ||||
23.10.21 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
03.05.21 kvalifik. | vs. Viktoriya Tomova | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.04.21 kvalifik. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Orlando - tvrdý | ||||
12.11.20 1. kolo | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.20 kvalifik. | vs. Jessica Livianu | 2-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
11.11.20 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Coleman | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
08.08.20 1. kolo kval. | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
08.08.20 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
16.06.20 1. kolo | vs. Joelle Steur | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
28.02.20 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Martina Caregaro | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Caldas - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
20.09.19 semifinále | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.19 čtvrtfinále | vs. Emma Raducanu | 7-5, 4-1, Emma Raducanu - skreč | detail zápasu |
Nefisa Berberovic - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Tara Wurth | 5-2, def. | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 7-5, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Tamara Zidansek | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-79, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Fiona Ganz | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Harmony Tan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
20.10.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
01.10.23 finále | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
30.09.23 semifinále | vs. Lea Boskovic | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 6-1 | detail zápasu |