ZÁPAS
07.05.19 | kvalifik. | Viktoriya Gogol | Mariya Poduraeva | 6-2, 6-0 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ukrajina
23.09.97, 26 Let
23.09.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
22.04.01, 23 Let
22.04.01, 23 Let
Viktoriya Gogol vs. Mariya Poduraeva - Vzájemné zápasy
07.05.19 | kvalifik. | Viktoriya Gogol | Mariya Poduraeva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Viktoriya Gogol form & Mariya Poduraeva form
Viktoriya Gogol - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.19 čtvrtfinále | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.19 2. kolo | vs. Jennifer Luikham | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Justine Pysson | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Polina Naumenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Honoka Kobayashi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Katya Malikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.05.18 kvalifik. | vs. Anne-Sophie Morandais | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Shou Na Mu | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Shou Na Mu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Daria Solovyeva | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
14.05.18 kvalifik. | vs. Shou Na Mu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Klymenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
06.12.17 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Maria Patrascu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.17 kvalifik. | vs. Chiara Pascale | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
27.11.17 kvalifik. | vs. Karolina Kubanova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Selamawit Ouliaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Anhelina Kalita | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo | vs. Viktoriya Petrenko | 7-65, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stosic | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ivano Frankivsk - antuka | ||||
02.08.17 2. kolo | vs. Oleksandra Andrieieva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.17 1. kolo | vs. Veronika Koberlingova | 6-1, 3-0, Veronika Koberlingova - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.17 kvalifik. | vs. Natalia Vajdova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Florencia Rossi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.04.17 kvalifik. | vs. Anastasia Kharitonova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Yu Shan | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Mariya Poduraeva - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
16.04.24 kvalifik. | vs. Camilla Gennaro | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 1-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Vladislava Andreevskaya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Aisha Sovet | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Yana Kim | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kalomoira Ralli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Anca Stefania Sauciuc | 7-62, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Bergler | 2-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Selina Atay | 6-0, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Daria Zelinskaya | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Varvara Altukhova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Maiko Uchijima | 1-6, 2-6 | detail zápasu |