ZÁPAS
21.08.18 | 1. kolo | Viktoria Surova | Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | Vrnjacka Banja | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Viktoria Surova | Jelena Stojanovic | |
1. podání % | 20/49 (41%) | 30/45 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 11/20 (55%) | 11/30 (37%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/29 (66%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/45 (67%) | 19/49 (39%) |
Vyhrané body celkem | 60/94 (64%) | 34/94 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Viktoria Surova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Jelena Stojanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Viktoria Surova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Jelena Stojanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Viktoria Surova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Jelena Stojanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Viktoria Surova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Jelena Stojanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktoria Surova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Jelena Stojanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Viktoria Surova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Viktoria Surova | 3-1 | |
Viktoria Surova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Jelena Stojanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Viktoria Surova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Slovensko
27.09.99, 24 Let
27.09.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Viktoria Surova vs. Jelena Stojanovic - Vzájemné zápasy
21.08.18 | 1. kolo | Viktoria Surova | Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Vrnjacka Banja | antuka |
Viktoria Surova form & Jelena Stojanovic form
Viktoria Surova - poslední zápasy
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Darina Precechtelova | 6-76, 0-2, - Viktoria Surova - skreč | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.19 kvalifik. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Andrina Peer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Julia Helbet | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.18 kvalifik. | vs. Anna Syrova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
05.09.18 kvalifik. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Ena Kajevic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.18 kvalifik. | vs. Aleksandra Kocic | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Jelena Stojanovic - poslední zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Nermeen Shawky | 1-4, - Jelena Stojanovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
01.12.20 kvalifik. | vs. Jessie Aney | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Amelie Claire Montalvo Lundy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Lulu Sun | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.20 1. kolo | vs. Lian Tran | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Jenna Defalco | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
03.11.20 kvalifik. | vs. Polina Iatcenko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 0-6, 6-1, 16-14 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Marina Popova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-75, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 2. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
12.08.19 kvalifik. | vs. Valentina Giavazzi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Anna Popescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Eugenia Ganga | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - antuka | ||||
17.03.19 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Mildura - tráva | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Perth - tvrdý | ||||
19.02.19 1. kolo | vs. Annerly Poulos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Port - tvrdý | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Charlotte Kempenaers-Pocz | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.19 1. kolo | vs. Patricia Boentgen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu |