ZÁPAS
17.06.18 | 1. kolo kval. | Viktoria Hruncakova | Lena Papadakis | 6-0, 6-4 | Mallorca | tráva |
STATISTIKY ZÁPASU
Viktoria Hruncakova | Lena Papadakis | |
1. podání % | 27/43 (63%) | 35/45 (78%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/27 (85%) | 18/35 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/16 (69%) | 5/10 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/45 (49%) | 9/43 (21%) |
Vyhrané body celkem | 56/88 (64%) | 32/88 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esa | 11 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Viktoria Hruncakova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Viktoria Hruncakova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Viktoria Hruncakova | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Lena Papadakis | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40 | ||
Viktoria Hruncakova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Viktoria Hruncakova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Viktoria Hruncakova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Lena Papadakis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Viktoria Hruncakova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Viktoria Hruncakova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Viktoria Hruncakova vs. Lena Papadakis - Vzájemné zápasy
19.01.23 | 2. kolo | Viktoria Hruncakova | Lena Papadakis | 6-1, 6-77, 7-62 | detail zápasu | W40 Tallinn | tvrdý I. |
17.06.18 | 1. kolo kval. | Viktoria Hruncakova | Lena Papadakis | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Mallorca | tráva |
Viktoria Hruncakova form & Lena Papadakis form
Viktoria Hruncakova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
17.03.24 finále | vs. Robin Anderson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Magali Kempen | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yufei Ren | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Heather Watson | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Emma Wilson | 5-7, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
31.12.23 kvalifik. | vs. Lulu Sun | 6-71, 6-74 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Bethanie Mattek-Sands | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-75, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
11.11.23 | vs. Julia Riera | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.23 | vs. Nadia Podoroska | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Jessica Pegula | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.09.23 kvalifik. | vs. Xiaodi You | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Jing-Jing Lu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
21.09.23 čtvrtfinále | vs. Xiyu Wang | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 7-65, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 7-64, 3-6, 6-3 | detail zápasu |
Lena Papadakis - poslední zápasy
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Purvika Jain | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sameeksha Shroff | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
23.12.23 finále | vs. Angella Okutoyi | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.12.23 semifinále | vs. Fanny Ostlund | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
21.12.23 čtvrtfinále | vs. Emma Lene | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nicole Khirin | 7-64, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.23 kvalifik. | vs. Maryna Zanevska | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu |