INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Maia Lumsden vs. Victoria Muntean - Vzájemné zápasy
15.12.17 | čtvrtfinále | Victoria Muntean | Maia Lumsden | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Maia Lumsden form & Victoria Muntean form
Maia Lumsden - poslední zápasy
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Ricany - tvrdý I. | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
15.02.23 2. kolo | vs. Marie Benoit | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.23 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
10.02.23 čtvrtfinále | vs. Tereza Smitkova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Eden Silva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Sunderland - tvrdý I. | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.22 1. kolo | vs. Irina Balus | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Joanna Garland | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 2-6, 1-4, - Maia Lumsden - skreč | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.10.22 čtvrtfinále | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Ela Platenikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelica Blake | 6-73, 6-3, 7-10 | detail zápasu |
Victoria Muntean - poslední zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Marie Weckerle | 0-6, 0-3, - Victoria Muntean - skreč | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kate Mansfield | 7-63, 6-72, Kate Mansfield - skreč | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 2-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lorena Solar Donoso | 4-6, 6-1, 6-77 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Sofia Carpi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Louise Kwong | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Carson Branstine | 6-74, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Aryana Bartlett | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 6-2, 4-6, 14-12 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jade Psonka | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Valeriya Strakhova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Ellie Douglas | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Lucia Gonzales | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Candela Vazquez | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-3, 6-74, 6-1 | detail zápasu |