ZÁPAS
05.11.19 | kvalifik. | Victoria Muntean | Julia Lohoff | 6-2, 6-3 | W25 St. | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Victoria Muntean | Julia Lohoff | |
1. podání % | 31/46 (67%) | 36/48 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/31 (74%) | 20/36 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/15 (67%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 24/48 (50%) | 13/46 (28%) |
Vyhrané body celkem | 57/94 (61%) | 37/94 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-1 | Julia Lohoff | |
0-0 | ||
Victoria Muntean | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-2 | Julia Lohoff | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Victoria Muntean | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Julia Lohoff | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Victoria Muntean | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Julia Lohoff | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Victoria Muntean | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Julia Lohoff | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Victoria Muntean | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
3-2 | Julia Lohoff | |
0-0 | ||
Victoria Muntean | 3-3 | |
4-3 | Julia Lohoff | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Victoria Muntean vs. Julia Lohoff - Vzájemné zápasy
05.11.19 | kvalifik. | Victoria Muntean | Julia Lohoff | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 St. | tvrdý I. |
Victoria Muntean form & Julia Lohoff form
Victoria Muntean - poslední zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Marie Weckerle | 0-6, 0-3, - Victoria Muntean - skreč | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kate Mansfield | 7-63, 6-72, Kate Mansfield - skreč | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 2-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lorena Solar Donoso | 4-6, 6-1, 6-77 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Sofia Carpi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Louise Kwong | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Carson Branstine | 6-74, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Aryana Bartlett | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 6-2, 4-6, 14-12 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jade Psonka | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Valeriya Strakhova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Ellie Douglas | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Lucia Gonzales | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Candela Vazquez | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-3, 6-74, 6-1 | detail zápasu |
Julia Lohoff - poslední zápasy
W60 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Madlena Orlova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
25.09.21 1. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ostrava - tvrdý I. | ||||
18.09.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Alexandrova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Amandine Hesse | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Cagnes - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Laura Schaeder | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.06.20 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-5, 1-0, Tea Lukic - skreč | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Samantha Murray | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Morgan Cross | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 6-4, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
W25 St. - tvrdý I. | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Vitalia Diatchenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 6-2, 14-12 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
14.10.19 kvalifik. | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Ines Murta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Gemma Lairon Navarro | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 5-7, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Steffi Carruthers | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-0, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Karolina Kubanova | 6-0, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 7-61, 7-62 | detail zápasu |