ZÁPAS
25.09.18 | 2. kolo kval. | Victoria Hu | Nikita Uberoi | 6-1, 6-0 | Hilton Head | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Victoria Hu vs. Nikita Uberoi - Vzájemné zápasy
25.09.18 | 2. kolo kval. | Victoria Hu | Nikita Uberoi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Hilton Head | antuka |
Victoria Hu form & Nikita Uberoi form
Victoria Hu - poslední zápasy
W75 Charlottesville - antuka | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Gabriella Price | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Boca - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Alana Smith | 7-615, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
30.03.24 1. kolo kval. | vs. Natalija Stevanovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Xinyu Gao | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Spring - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Kononova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Maria Kozyreva | 7-61, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
23.02.24 semifinále | vs. Dalayna Hewitt | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 čtvrtfinále | vs. Whitney Osuigwe | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
21.02.24 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Gil Castillo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Irina Ramialison | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Layne Sleeth | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Arcadia - tvrdý | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Olivia Lincer | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Anne Christine Lutkemeyer Obregon | 6-1, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Veracruz - tvrdý | ||||
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Francisca Jorge | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Haley Giavara | 4-6, 6-2, 7-60 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Nikita Uberoi - poslední zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Savanna Ly | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Martyna Zaremba | 3-6, 6-3, 14-16 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Fleur Maris | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Beverley Nyangon | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Yokohama - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Sai Chamarthi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Yasmeen Ghaoui | 4-6, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 6-74, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Emily Welker | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Hong - tvrdý | ||||
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Sohyun Park | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Ya Hsin Lee | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Maria Filimonikhina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Yi Tsen Cho | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Aunchisa Chanta | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Mei Xu Wu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Jiangxue Han | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Chhinda Som | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Jessica Fowler | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Nalu Himeno | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Sakura Hondo | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Wanning Zhu | 4-6, 5-7 | detail zápasu |