ZÁPAS
09.03.15 | semifinále | Victoria Bosio | Guadalupe Perez Rojas | 5-7, 6-3, 6-2 | Sao Jose | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Victoria Bosio vs. Guadalupe Perez Rojas - Vzájemné zápasy
30.11.16 | 2. kolo | Victoria Bosio | Guadalupe Perez Rojas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Santiago | antuka |
24.03.16 | čtvrtfinále | Victoria Bosio | Guadalupe Perez Rojas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Sao Jose | antuka |
09.03.15 | semifinále | Victoria Bosio | Guadalupe Perez Rojas | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | Sao Jose | antuka |
02.06.14 | semifinále | Victoria Bosio | Guadalupe Perez Rojas | 7-62, 6-2 | detail zápasu | Campos Do | tvrdý |
29.07.13 | čtvrtfinále | Victoria Bosio | Guadalupe Perez Rojas | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | Sao Paulo | antuka |
Victoria Bosio form & Guadalupe Perez Rojas form
Victoria Bosio - poslední zápasy
W15 Campinas - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Maria Eduarda Lages | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Alice Ghiraldi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Oana Gavrila | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Wakana Sonobe | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Bruna Melato | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Luisina Giovannini | 6-0, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Katja Markus | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 6-3, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Melina Maria Maruca | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
27.04.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.04.23 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Mia Popovic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Alejandra Alvarez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
19.04.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Zoe Hitt | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 7-610, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Tucuman - antuka | ||||
02.03.23 3. kolo | vs. Julia Riera | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Guadalupe Perez Rojas - poslední zápasy
Hammamet - antuka | ||||
12.03.18 kvalifik. | vs. Clara Burel | - Guadalupe Perez Rojas - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
07.03.18 1. kolo | vs. Margaux Bovy | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
01.03.18 2. kolo | vs. Nastassja Burnett | 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.18 1. kolo | vs. Giorgia Marchetti | 6-74, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
09.02.18 čtvrtfinále | vs. Laura Pigossi | 6-4, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.18 2. kolo | vs. Katharina Hering | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.18 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Josephine Boualem | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Agadir - antuka | ||||
15.11.17 2. kolo | vs. Guillermina Naya | 1-6, 3-0, - Guadalupe Perez Rojas - skreč | detail zápasu | |
14.11.17 1. kolo | vs. Pia Cuk | 6-4, 6-77, 6-4 | detail zápasu | |
Beni Mellal - antuka | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Cristina Adamescu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Casablanca - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
16.10.17 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
20.09.17 1. kolo | vs. Nora Niedmers | 3-6, 1-1, - Guadalupe Perez Rojas - skreč | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
15.09.17 čtvrtfinále | vs. Ines Murta | 0-6, 1-3, - Guadalupe Perez Rojas - skreč | detail zápasu | |
14.09.17 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-75, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.09.17 2. kolo | vs. Francesca Sella | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
06.09.17 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mamaia - antuka | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Tania Andrada Mare | 6-1, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
24.08.17 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.17 1. kolo | vs. Emma Onila | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Emily Fanning | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
28.06.17 1. kolo | vs. Anastasia Bursa | 0-6, 5-6, - Guadalupe Perez Rojas - skreč | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. Francesca Sella | 6-73, 2-4, - Guadalupe Perez Rojas - skreč | detail zápasu | |
La Marsa - antuka | ||||
04.05.17 2. kolo | vs. Daniela Seguel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.05.17 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.05.17 kvalifik. | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Tunis - antuka | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Kerstin Peckl | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
30.03.17 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |