ZÁPAS
14.07.18 | 1. kolo kval. | Vicky Van De Peer | Aurore Felsenhart | 6-0, 6-0 | Brussels | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Vicky Van De Peer | Aurore Felsenhart | |
1. podání % | 26/33 (79%) | 24/43 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/26 (81%) | 9/24 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/7 (57%) | 5/19 (26%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/43 (67%) | 8/33 (24%) |
Vyhrané body celkem | 54/76 (71%) | 22/76 (29%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Aurore Felsenhart | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vicky Van De Peer | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Aurore Felsenhart | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vicky Van De Peer | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Aurore Felsenhart | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vicky Van De Peer | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
Vicky Van De Peer | 0-0 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Vicky Van De Peer | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Aurore Felsenhart | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Vicky Van De Peer | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Aurore Felsenhart | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vicky Van De Peer | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Belgicko
19.06.97, 26 Let
19.06.97, 26 Let
Vicky Van De Peer vs. Aurore Felsenhart - Vzájemné zápasy
14.07.18 | 1. kolo kval. | Vicky Van De Peer | Aurore Felsenhart | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Brussels | antuka |
Vicky Van De Peer form & Aurore Felsenhart form
Vicky Van De Peer - poslední zápasy
W35 Petit - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 2-3, - Vicky Van De Peer - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Aminata Sall | 6-4, 6-72, 7-64 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Nehanda Thomias | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Kundali Majgaine | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mia Mack | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Carson Branstine | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Yuno Kitahara | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Olivia Carneiro | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
20.08.23 finále | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.23 semifinále | vs. Laia Petretic | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Lian Tran | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Aya El Aouni | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Huijsegoms | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 7-67, 6-2 | detail zápasu |
Aurore Felsenhart - poslední zápasy
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Laura Palumbo | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Piracicaba - antuka | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.21 kvalifik. | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Hu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
22.10.18 kvalifik. | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Amber Washington | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Montemor O - tvrdý | ||||
13.09.18 2. kolo | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.18 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 4-3, Laetitia Pulchartova - skreč | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Syuzen Afifi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Santarem - tvrdý | ||||
02.09.18 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Brussels - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Vicky Van De Peer | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
07.07.18 2. kolo kval. | vs. Helena Verbeeck | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
26.02.18 kvalifik. | vs. Federica Prati | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Darina Mueller | 6-74, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Emilia Gaelle Dejonckheere | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.01.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 1-6, 0-6 | detail zápasu |