ZÁPAS
19.09.16 | 1. kolo kval. | Veronika Vlkovska | Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | Brno | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Česká republika
06.09.97, 26 Let
14 971 $
06.09.97, 26 Let
14 971 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
07.08.98, 25 Let
28 926 $
07.08.98, 25 Let
28 926 $
Veronika Vlkovska vs. Nicole Gadient - Vzájemné zápasy
19.09.16 | 1. kolo kval. | Veronika Vlkovska | Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Brno | antuka |
Veronika Vlkovska form & Nicole Gadient form
Veronika Vlkovska - poslední zápasy
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.21 kvalifik. | vs. Erika Sema | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-2, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Warmbad - antuka | ||||
21.08.21 semifinále | vs. Anna Turati | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.21 čtvrtfinále | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.21 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Anna Gross | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.21 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
17.08.21 kvalifik. | vs. Nikola Novotna | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Victoria Kan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.21 kvalifik. | vs. Anika Jaskova | 1-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 1-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Malene Helgo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.21 kvalifik. | vs. Martina Marusinova | 7-5, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Nika Novikova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
07.08.20 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.20 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 6-2, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Barbora Miklova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Kristyna Tomajkova | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Nicole Gadient - poslední zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 2-6 | detail zápasu |