ZÁPAS
16.02.20 | 1. kolo kval. | Veronika Vlkovska | Gabriela Nicole Tatarus | 6-3, 3-6, 10-2 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Česká republika
06.09.97, 26 Let
14 971 $
06.09.97, 26 Let
14 971 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veronika Vlkovska vs. Gabriela Nicole Tatarus - Vzájemné zápasy
16.02.20 | 1. kolo kval. | Veronika Vlkovska | Gabriela Nicole Tatarus | 6-3, 3-6, 10-2 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Veronika Vlkovska form & Gabriela Nicole Tatarus form
Veronika Vlkovska - poslední zápasy
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.21 kvalifik. | vs. Erika Sema | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-2, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Warmbad - antuka | ||||
21.08.21 semifinále | vs. Anna Turati | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.21 čtvrtfinále | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.21 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
18.08.21 1. kolo | vs. Anna Gross | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.21 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
17.08.21 kvalifik. | vs. Nikola Novotna | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Victoria Kan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.21 kvalifik. | vs. Anika Jaskova | 1-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 1-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Malene Helgo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.21 kvalifik. | vs. Martina Marusinova | 7-5, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Nika Novikova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
07.08.20 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.20 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 6-2, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Barbora Miklova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Kristyna Tomajkova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Gabriela Nicole Tatarus - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.02.20 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Odile Maesfranckx | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 3-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Lara Escauriza | 3-6, 7-67, 10-5 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Andreea Rosca | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Alexandra Raluca Botin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 7-61, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Andjela Jocovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Emily Meyer | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Baja - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Reka Farbas | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
12.07.19 čtvrtfinále | vs. Laura Schaeder | 7-68, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Ramona Matei | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.19 1. kolo | vs. Lidya Yargovan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.19 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu |