ZÁPAS
17.07.18 | kvalifik. | Veronika Koberlingova | Viktoria Surova | 6-2, 5-7, 6-2 | Baja | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Slovensko
27.06.99, 24 Let
27.06.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovensko
27.09.99, 24 Let
27.09.99, 24 Let
Veronika Koberlingova vs. Viktoria Surova - Vzájemné zápasy
17.07.18 | kvalifik. | Veronika Koberlingova | Viktoria Surova | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | Baja | antuka |
Veronika Koberlingova form & Viktoria Surova form
Veronika Koberlingova - poslední zápasy
W15 Sandelfjord - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Natalie Augustinova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Adela Jarosova | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
27.08.18 kvalifik. | vs. Nikola Novotna | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Petra Seresova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Sarah Pospischill | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Gaia Sanesi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.18 kvalifik. | vs. Viktoria Surova | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Lilla Juhasz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Ivano Frankivsk - antuka | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Viktoriya Gogol | 1-6, 0-3, - Veronika Koberlingova - skreč | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Trnava - antuka | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Adriana Senkarova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Olga Terletska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Gabriela Van De Graaf | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Tatiana Simova | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Anna Slovakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Ema Lazic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bratislava - tvrdý I. | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Claudia Giovine | Claudia Giovine - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
07.11.16 kvalifik. | vs. Barbora Miklova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Paulina Czarnik | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Caroline Ilowska | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Julia Przybylska | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
St. Poelten - antuka | ||||
30.08.16 1. kolo | vs. Natasha Bredl | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Katarina Trickovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.08.16 kvalifik. | vs. Hana Pektorova | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Taisiya Zakarlyuk | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Puszczykowo - tvrdý | ||||
06.06.16 1. kolo | vs. Oliwia Szymczuch | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.06.16 kvalifik. | vs. Olivia Alexandra Placzek | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Viktoria Surova - poslední zápasy
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Darina Precechtelova | 6-76, 0-2, - Viktoria Surova - skreč | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.19 kvalifik. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Andrina Peer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 kvalifik. | vs. Anna Syrova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Julia Helbet | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
05.09.18 kvalifik. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Ena Kajevic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.08.18 kvalifik. | vs. Aleksandra Kocic | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-3, 6-1 | detail zápasu |