Francúzsko
07.01.00, 24 Let
07.01.00, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Marie Mattel vs. Veronika Erjavec - Vzájemné zápasy
28.02.18 | 1. kolo | Veronika Erjavec | Marie Mattel | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Marie Mattel form & Veronika Erjavec form
Marie Mattel - poslední zápasy
W15 Champaign - tvrdý | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Fangran Tian | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Cali Fuller | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Lousada - tvrdý I. | ||||
26.10.18 čtvrtfinále | vs. Katharina Hering | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.18 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.18 1. kolo | vs. Claudia Cianci | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Gonesse - antuka | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.18 kvalifik. | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Mathilde Dury | 6-0, 7-60 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
08.03.18 2. kolo | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.18 1. kolo | vs. Anastasiya Khrustaleva | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
04.03.18 kvalifik. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
28.02.18 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.02.18 kvalifik. | vs. Blanca Puig Caballero | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
Grenoble - tvrdý I. | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Natalie Proese | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Justine Pysson | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Melilla - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Saint Malo - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Eleni Kordolaimi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Biarritz - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Vasylyeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Porto - antuka | ||||
03.08.17 2. kolo | vs. Salma Djoubri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.17 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Annabel Schoen | 6-4, 6-70, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Beatriz Magdalena Flores | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Pia Cuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Anna Makhorkina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Teona Velkoska | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Veronika Erjavec - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Tena Lukas | 6-0, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Harriet Dart | 7-63, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Kaylah Mcphee | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Noma Akugue Noha | 6-76, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-75, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
05.08.23 finále | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-4 | detail zápasu |