ZÁPAS
11.09.17 | 2. kolo kval. | Veronika Erjavec | Lenka Stara | 6-4, 2-6, 6-0 | Szekesfehervar | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Veronika Erjavec vs. Lenka Stara - Vzájemné zápasy
11.09.17 | 2. kolo kval. | Veronika Erjavec | Lenka Stara | 6-4, 2-6, 6-0 | detail zápasu | Szekesfehervar | antuka |
Veronika Erjavec form & Lenka Stara form
Veronika Erjavec - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Tena Lukas | 6-0, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Harriet Dart | 7-63, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Kaylah Mcphee | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Noma Akugue Noha | 6-76, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-75, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
05.08.23 finále | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Lenka Stara - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Laura Svatikova | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 0-3, - Lenka Stara - skreč | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Laura Szabo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Martina Kudelova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grodzisk - antuka | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Magdalena Hedrzak | 6-76, 6-1, 12-14 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Schio - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Madrid - tvrdý | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Irina Cantos Siemers | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Timea Babos | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Susanne Celik | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
22.01.19 1. kolo | vs. Agnes Bukta | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
U.S. Open - tvrdý | ||||
04.09.18 2. kolo | vs. Lea Ma | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
02.09.18 1. kolo | vs. Manon Leonard | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Wimbledon (juniors) - tráva | ||||
10.07.18 2. kolo | vs. Cori Gauff | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
French Open - antuka | ||||
03.06.18 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 4-6, 0-6 | detail zápasu |