INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Arina Gabriela Vasilescu vs. Veronika Erjavec - Vzájemné zápasy
26.03.18 | kvalifik. | Veronika Erjavec | Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Arina Gabriela Vasilescu form & Veronika Erjavec form
Arina Gabriela Vasilescu - poslední zápasy
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Kristina Voznyak | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jessica Pieri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Adriana Reami | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Fernanda Naves Anzaldo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Maria Kononova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Soulie | 6-3, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Stusek | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 7-62, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Malwina Rowinska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Kolie Allen | 7-5, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Veronika Erjavec - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Tena Lukas | 6-0, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Harriet Dart | 7-63, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Kaylah Mcphee | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Noma Akugue Noha | 6-76, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-75, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
05.08.23 finále | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-4 | detail zápasu |