ZÁPAS
23.10.19 | 2. kolo | Verena Meliss | Aleksandra Julia Zuchanska | 6-1, 6-4 | W15 Oslo | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Verena Meliss | Aleksandra Julia Zuchanska | |
1. podání % | 34/55 (62%) | 45/71 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/34 (71%) | 26/45 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/21 (62%) | 7/26 (27%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 38/71 (54%) | 18/55 (33%) |
Vyhrané body celkem | 75/126 (60%) | 51/126 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 6 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Verena Meliss | 1-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Aleksandra Julia Zuchanska | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], A-40[BP] | ||
Verena Meliss | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Aleksandra Julia Zuchanska | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Verena Meliss | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Aleksandra Julia Zuchanska | |
0-0 | ||
Verena Meliss | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-1 | Aleksandra Julia Zuchanska | |
0-0 | ||
Verena Meliss | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30, A-40 | ||
2-2 | Aleksandra Julia Zuchanska | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
3-2 | Aleksandra Julia Zuchanska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
4-2 | Aleksandra Julia Zuchanska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Verena Meliss | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Aleksandra Julia Zuchanska | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Verena Meliss | 6-4 | |
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
05.11.01, 22 Let
05.11.01, 22 Let
Verena Meliss vs. Aleksandra Julia Zuchanska - Vzájemné zápasy
23.10.19 | 2. kolo | Verena Meliss | Aleksandra Julia Zuchanska | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Oslo | tvrdý I. |
Verena Meliss form & Aleksandra Julia Zuchanska form
Verena Meliss - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Anne Schaefer | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Martina Maria Bovio | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Candela Vazquez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Florencia Belen Moron | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Mariam Atia | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Solana Sierra | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Julieta Estable | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Hanna Vinahradava | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Lian Tran | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-76, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 3-0, Kathleen Kanev - skreč | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 4-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Aleksandra Julia Zuchanska - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-4, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 2-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Laura Visintini | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Mila Masic | 3-6, 6-1, 9-11 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 7-68, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Martina Puvill | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lian Tran | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Marina Benito | 6-3, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Jeanne Meme | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Adriana Reami | 6-1, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Cerdan Medina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Gabriela Skrabalova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Valeriia Fomenko | 6-2, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
W25 Monzon - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Jessica Failla | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Georgina Hays | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Maria Navarro Oliva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Ester Fesiuk | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-78, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.22 kvalifik. | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 7-63, 10-2 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Linda Salvi | 6-3, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Ceuta - tvrdý | ||||
23.09.22 semifinále | vs. Louise Brunskog | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu |