ZÁPAS
04.01.18 | 2. kolo | Vera Zvonareva | Alexandra Dulgheru | 7-62, 2-6, 6-4 | Playford | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Vera Zvonareva | Alexandra Dulgheru | |
1. podání % | 90/125 (72%) | 66/92 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 54/90 (60%) | 41/66 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/35 (43%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 40/92 (43%) | 56/125 (45%) |
Vyhrané body celkem | 109/217 (50%) | 108/217 (50%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Vera Zvonareva vs. Alexandra Dulgheru - Vzájemné zápasy
04.01.18 | 2. kolo | Vera Zvonareva | Alexandra Dulgheru | 7-62, 2-6, 6-4 | detail zápasu | Playford | tvrdý |
17.01.12 | 1. kolo | Vera Zvonareva | Alexandra Dulgheru | 7-64, 6-75, 6-3 | detail zápasu | Melbourne | tvrdý |
19.05.11 | čtvrtfinále | Vera Zvonareva | Alexandra Dulgheru | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Brussels | antuka |
04.09.10 | 3. kolo | Vera Zvonareva | Alexandra Dulgheru | 6-2, 7-62 | detail zápasu | New York | tvrdý |
Vera Zvonareva form & Alexandra Dulgheru form
Vera Zvonareva - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 4-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Linda Noskova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Heather Watson | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Diana Shnaider | 3-6, 1-0, - Vera Zvonareva - skreč | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Timea Babos | 6-73, 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
28.09.23 čtvrtfinále | vs. Ons Jabeur | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Clara Tauson | 6-4, 1-0, Clara Tauson - skreč | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Katie Boulter | 6-4, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.23 kvalifik. | vs. Moyuka Uchijima | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Alycia Parks | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Berlin - tráva | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.23 kvalifik. | vs. Eugenie Bouchard | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
17.06.23 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo | vs. Sloane Stephens | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Reus - antuka | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Emiliana Arango | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo | vs. Amanda Anisimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Shelby Rogers | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
26.03.22 3. kolo | vs. Danielle Rose Collins | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.03.22 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Alexandra Dulgheru - poslední zápasy
Cluj-Napoca - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Andrea Petkovic | 3-6, 1-4, - Alexandra Dulgheru - skreč | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Marie Benoit | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
19.07.21 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Caroline Garcia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
23.06.21 1. kolo kval. | vs. Danielle Lao | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
18.06.21 čtvrtfinále | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 1-6, 1-4, - Alexandra Dulgheru - skreč | detail zápasu | |
17.06.21 2. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
16.06.21 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Barbara Haas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.21 2. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 0-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
16.05.21 finále | vs. Clara Burel | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.21 semifinále | vs. Viktorija Golubic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
14.05.21 čtvrtfinále | vs. Kristina Kucova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.21 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.05.21 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 6-0, Laura-Ioana Paar - skreč | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
01.05.21 semifinále | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.04.21 čtvrtfinále | vs. Kristina Kucova | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.21 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.04.21 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
16.04.21 3. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.21 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 7-63, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.21 1. kolo | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
22.04.19 kvalifik. | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.04.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Mrdeza | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu |