ZÁPAS
22.04.18 | 2. kolo kval. | Varvara Lepchenko | Lena Papadakis | 6-4, 6-1 | Stuttgart | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Varvara Lepchenko | Lena Papadakis | |
1. podání % | 30/44 (68%) | 28/49 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/30 (70%) | 15/28 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/14 (50%) | 3/21 (14%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 31/49 (63%) | 16/44 (36%) |
Vyhrané body celkem | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 4 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Varvara Lepchenko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Lena Papadakis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Varvara Lepchenko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Varvara Lepchenko | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Lena Papadakis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Varvara Lepchenko | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Varvara Lepchenko | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Varvara Lepchenko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Varvara Lepchenko | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Varvara Lepchenko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Varvara Lepchenko | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Varvara Lepchenko vs. Lena Papadakis - Vzájemné zápasy
22.04.18 | 2. kolo kval. | Varvara Lepchenko | Lena Papadakis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Stuttgart | antuka |
Varvara Lepchenko form & Lena Papadakis form
Varvara Lepchenko - poslední zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Sara Daavettila | 2-6, 0-2, - Varvara Lepchenko - skreč | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Sofia Costoulas | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Spring - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Iva Jovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Allura Zamarripa | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Shannon Lam | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Elizabeth Ionescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Claire Liu | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Carol Zhao | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Solana Sierra | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 6-72, 6-74 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-72, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Clervie Ngounoue | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 7-66, 2-0, Whitney Osuigwe - skreč | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Romina Ccuno | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Solana Sierra | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Francesca Mattioli | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
16.11.23 3. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Katarina Jokic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Panna Udvardy | 3-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 6-2, 4-1, Louisa Chirico - skreč | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Danielle Willson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Kalli Minor | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 1-6, 0-1, - Varvara Lepchenko - skreč | detail zápasu |
Lena Papadakis - poslední zápasy
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Purvika Jain | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sameeksha Shroff | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
23.12.23 finále | vs. Angella Okutoyi | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.12.23 semifinále | vs. Fanny Ostlund | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
21.12.23 čtvrtfinále | vs. Emma Lene | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nicole Khirin | 7-64, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.23 kvalifik. | vs. Maryna Zanevska | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu |