ZÁPAS
26.08.19 | kvalifik. | Valeriya Olyanovskaya | Julia Helbet | 6-2, 6-1 | W15 Batumi | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Moldavsko
31.05.88, 35 Let
14 065 $
31.05.88, 35 Let
14 065 $
Valeriya Olyanovskaya vs. Julia Helbet - Vzájemné zápasy
26.08.19 | kvalifik. | Valeriya Olyanovskaya | Julia Helbet | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Batumi | tvrdý |
Valeriya Olyanovskaya form & Julia Helbet form
Valeriya Olyanovskaya - poslední zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - skreč | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Julia Helbet - poslední zápasy
W15 Telavi - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.10.19 kvalifik. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Iveta Daujotaite | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.12.18 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.18 kvalifik. | vs. Anastasia Reimchen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.18 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-73, 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Andrea Feodorov | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 0-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Viktoria Surova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Nicole Nadel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.18 1. kolo | vs. Brittany Collens | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Iulia Maria Farcas | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Sofia Dmitrieva | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.18 kvalifik. | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Maria Oreshkina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.03.18 kvalifik. | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Klara Silka | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.12.17 1. kolo | vs. Ivana Topcic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.12.17 1. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Andrieieva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.11.17 1. kolo | vs. Daniela Vukovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu |