ZÁPAS
30.07.16 | 1. kolo kval. | Valeriya Solovyeva | Marcela Bueno | 6-0, 6-0 | Florianopolis | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Valeriya Solovyeva | Marcela Bueno | |
1. podání % | 18/31 (58%) | 24/39 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/18 (83%) | 7/24 (29%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/13 (77%) | 3/15 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 29/39 (74%) | 6/31 (19%) |
Vyhrané body celkem | 54/70 (77%) | 16/70 (23%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 0 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Marcela Bueno | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Valeriya Solovyeva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Marcela Bueno | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Valeriya Solovyeva | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Marcela Bueno | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Valeriya Solovyeva | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Marcela Bueno | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Valeriya Solovyeva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Marcela Bueno | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Valeriya Solovyeva | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Marcela Bueno | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Valeriya Solovyeva | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Brazília
09.10.88, 35 Let
27 028 $
09.10.88, 35 Let
27 028 $
Valeriya Solovyeva vs. Marcela Bueno - Vzájemné zápasy
30.07.16 | 1. kolo kval. | Valeriya Solovyeva | Marcela Bueno | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Florianopolis | tvrdý |
Valeriya Solovyeva form & Marcela Bueno form
Valeriya Solovyeva - poslední zápasy
Contrexeville - antuka | ||||
10.07.18 kvalifik. | vs. Mandy Minella | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. An-Sophie Mestach | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Claudia Coppola | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.07.18 kvalifik. | vs. Camila Giangreco Campiz | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Stuttgart Vaihingen - antuka | ||||
26.06.18 kvalifik. | vs. Alexandra Panova | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.06.18 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Mercedes Aristegui | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
18.06.18 kvalifik. | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
10.06.18 semifinále | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.18 čtvrtfinále | vs. Amina Anshba | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.06.18 2. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Luisa Pelayo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Shilin Xu | 6-0, 3-1, Shilin Xu - skreč | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. Tiffany William | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Tereza Mrdeza | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.04.18 1. kolo | vs. Vivien Juhaszova | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Claudia Giovine | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
10.04.18 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.04.18 kvalifik. | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 2-3, - Valeriya Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
05.04.18 2. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.18 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
02.04.18 2. kolo kval. | vs. Juliette Colard | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.04.18 kvalifik. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
27.03.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Grymalska | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
20.03.18 2. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
13.03.18 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Marcela Bueno - poslední zápasy
W15 Bogota - antuka | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Ana M Becerra | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Cucuta - antuka | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Giraldo Jimenez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Lara Escauriza | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Romina Ccuno | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Victoria Ariadna Beccio | 1-6, 0-1, - Marcela Bueno - skreč | detail zápasu | |
11.09.19 kvalifik. | vs. Ornella Marcela Spinetta | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
10.09.19 2. kolo kval. | vs. Sol Faga | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Julia Mikulski | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Bucaramanga - antuka | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Antonia Samudio | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Guayaquil - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Arantxa Sanchez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Campinas - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sao - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Nules - antuka | ||||
21.11.18 2. kolo kval. | vs. Nikol Dobrilova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Naroa Larrinaga | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Castellon - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Anna Shepita | 6-0, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Paulina Mecho Hernandez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Lucia Garrigues Melendez | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Ariane Monlleo Sanchis | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Lousada - tvrdý I. | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lousada - tvrdý I. | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Aubane Droguet | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.18 kvalifik. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cantanhede - koberec | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Zoe Yasmin Wende | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Daiana Postay | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Luque - tvrdý | ||||
05.09.18 kvalifik. | vs. Alexa Pitt | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 0-6 | detail zápasu |