INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Chiara Scholl vs. Valeriya Solovyeva - Vzájemné zápasy
04.04.18 | 1. kolo | Valeriya Solovyeva | Chiara Scholl | 6-1, 7-63 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Chiara Scholl form & Valeriya Solovyeva form
Chiara Scholl - poslední zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - skreč | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - skreč | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
01.07.23 semifinále | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Valeriya Solovyeva - poslední zápasy
Contrexeville - antuka | ||||
10.07.18 kvalifik. | vs. Mandy Minella | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. An-Sophie Mestach | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Claudia Coppola | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.07.18 kvalifik. | vs. Camila Giangreco Campiz | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Stuttgart Vaihingen - antuka | ||||
26.06.18 kvalifik. | vs. Alexandra Panova | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.06.18 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Mercedes Aristegui | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
18.06.18 kvalifik. | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
10.06.18 semifinále | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.18 čtvrtfinále | vs. Amina Anshba | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.06.18 2. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Luisa Pelayo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Shilin Xu | 6-0, 3-1, Shilin Xu - skreč | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. Tiffany William | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Tereza Mrdeza | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.04.18 1. kolo | vs. Vivien Juhaszova | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Claudia Giovine | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
10.04.18 kvalifik. | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 2-3, - Valeriya Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
10.04.18 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
05.04.18 2. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.18 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
02.04.18 2. kolo kval. | vs. Juliette Colard | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.04.18 kvalifik. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
27.03.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Grymalska | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
20.03.18 2. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
13.03.18 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu |