ZÁPAS
24.08.17 | 2. kolo | Valeria Savinykh | Michaela Honcova | 7-62, 6-1 | Artvin | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Valeria Savinykh | Michaela Honcova | |
1. podání % | 54/80 (68%) | 64/84 (76%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/54 (59%) | 33/64 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/26 (58%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 44/84 (52%) | 33/80 (41%) |
Vyhrané body celkem | 91/164 (55%) | 73/164 (45%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Valeria Savinykh vs. Michaela Honcova - Vzájemné zápasy
24.08.17 | 2. kolo | Valeria Savinykh | Michaela Honcova | 7-62, 6-1 | detail zápasu | Artvin | tvrdý |
18.11.10 | 2. kolo | Valeria Savinykh | Michaela Honcova | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | Bratislava | tvrdý I. |
Valeria Savinykh form & Michaela Honcova form
Valeria Savinykh - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Nikola Bartunkova | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Hannah Klugman | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Eva Lys | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Anna Bondar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 kvalifik. | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 6-78, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Arantxa Rus | 7-65, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Magda Linette | 7-5, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alina Korneeva | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
24.09.23 kvalifik. | vs. Rebecca Marino | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
17.09.23 kvalifik. | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Xinyu Gao | 7-5, 4-2, Xinyu Gao - skreč | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Yulia Putintseva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 kvalifik. | vs. Carol Zhao | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Aoi Ito | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Michaela Honcova - poslední zápasy
W15 Bratislava - antuka | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.08.20 1. kolo | vs. Chantal Skamlova | 6-4, 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
W15 Tampere - tvrdý I. | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 7-63, 4-6, 0-3, - Michaela Honcova - skreč | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Constance Sibille | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Rome - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Anna Pribylova | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Pelham - antuka | ||||
10.04.19 kvalifik. | vs. Lorraine M. Guillermo | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Sesil Karatantcheva | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 3-6, 14-12 | detail zápasu | |
W80 Palm - antuka | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Elitsa Kostova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.04.19 1. kolo | vs. Emily Fanning | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
12.02.19 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Joue Les - tvrdý I. | ||||
17.10.18 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.18 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Zagreb - antuka | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 1-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu |