ZÁPAS
05.02.20 | Rubber 1 | Valentini Grammatikopoulou | Elena Malygina | 6-4, 4-6, 7-68 | Fed Cup | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Valentini Grammatikopoulou vs. Elena Malygina - Vzájemné zápasy
21.07.21 | 2. kolo | Valentini Grammatikopoulou | Elena Malygina | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | W25 Telavi | antuka |
05.02.20 | Rubber 1 | Valentini Grammatikopoulou | Elena Malygina | 6-4, 4-6, 7-68 | detail zápasu | Fed Cup | tvrdý I. |
Valentini Grammatikopoulou form & Elena Malygina form
Valentini Grammatikopoulou - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 4-6, 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Mona Barthel | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Dayana Yastremska | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
29.10.23 finále | vs. Linda Klimovicova | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Marina Melnikova | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-3, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 6-1, 1-0, Anca Alexia Todoni - skreč | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 5-7, 3-1, Tiphanie Lemaitre - skreč | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Haruka Kaji | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Elena Malygina - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - skreč | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - skreč | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detail zápasu |