ZÁPAS
26.01.20 | 1. kolo kval. | Valentina Ryser | Fanny Norin | 6-0, 6-1 | W15 Manacor | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
11.11.01, 22 Let
11.11.01, 22 Let
Valentina Ryser vs. Fanny Norin - Vzájemné zápasy
26.01.20 | 1. kolo kval. | Valentina Ryser | Fanny Norin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W15 Manacor | tvrdý |
Valentina Ryser form & Fanny Norin form
Valentina Ryser - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Suzan Lamens | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
08.02.24 čtvrtfinále | vs. Katy Dunne | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Alice Gillan | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Malene Helgo | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
21.01.24 finále | vs. Nikola Bartunkova | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Mariam Bolkvadze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Bronte Murgett | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Ranah Akua Stoiber | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-65, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 7-68, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Elena Malygina | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Alisa Baranovska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Fanny Norin - poslední zápasy
W35 Naples - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Tania Isabel Andrade Sabando | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Susanna Maltby | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Libuse Havlova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Victoria Gomez | 5-7, 7-65, 0-10 | detail zápasu | |
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Cayetana Gay | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Luana Plaza Araujo | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Ksenija Rage | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Erika Abraham-Nilsen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vero - antuka | ||||
17.01.23 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Mansi Vadyala | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Macon - tvrdý | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Ariana Arseneault | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Norrkoping - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Aino Alkio | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Emilie Elde | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Julia Keranovic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Naoko Eto | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Eupen - antuka | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-1, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Sem Hazes | 5-7, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
21.07.22 1. kolo | vs. Esther Bataille | 6-4, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
18.07.22 kvalifik. | vs. Irys Ekani | 7-66, 1-0, Irys Ekani - skreč | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Jade Haller | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 2-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Aubane Droguet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.22 kvalifik. | vs. Jeline Vandromme | 6-3, 6-4 | detail zápasu |