ZÁPAS
15.10.19 | 1. kolo | Valentina Ryser | Alice Amendola | 6-3, 6-2 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Valentina Ryser | Alice Amendola | |
1. podání % | 37/61 (61%) | 30/42 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/37 (59%) | 11/30 (37%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/24 (63%) | 7/12 (58%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 24/42 (57%) | 24/61 (39%) |
Vyhrané body celkem | 61/103 (59%) | 42/103 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Valentina Ryser | 1-1 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
2-1 | Alice Amendola | |
0-0 | ||
Valentina Ryser | 2-3 | |
3-3 | Alice Amendola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-3 | Alice Amendola | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Valentina Ryser | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alice Amendola | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Valentina Ryser | 1-0 | |
0-0, 0-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Alice Amendola | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Valentina Ryser | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Alice Amendola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Valentina Ryser | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
5-1 | Alice Amendola | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Valentina Ryser | 5-2 | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
Valentina Ryser | 6-2 | |
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
17.04.01, 22 Let
17.04.01, 22 Let
Valentina Ryser vs. Alice Amendola - Vzájemné zápasy
15.10.19 | 1. kolo | Valentina Ryser | Alice Amendola | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Valentina Ryser form & Alice Amendola form
Valentina Ryser - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Suzan Lamens | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
08.02.24 čtvrtfinále | vs. Katy Dunne | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Alice Gillan | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Malene Helgo | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
21.01.24 finále | vs. Nikola Bartunkova | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Mariam Bolkvadze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Bronte Murgett | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Ranah Akua Stoiber | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-65, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 7-68, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Elena Malygina | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Alisa Baranovska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Alice Amendola - poslední zápasy
W15 Padova - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Pescara - antuka | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Andrea Maria Artimedi | 7-5, 5-7, 10-3 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Pescara - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Federica Trevisan | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Alina Mukhortova | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Rafailia Nikoletta Fulop | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 7-62, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Likhitha Kalava | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Constance Sibille | 7-64, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Alice Viglianisi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
26.07.19 čtvrtfinále | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Elizabeth Danailova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Barbora Matusova | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Diana Chehoudi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Sylvie Zund | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
19.12.18 1. kolo | vs. Haley Giavara | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.12.18 kvalifik. | vs. Margaux Rouvroy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
16.12.18 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
Sezze - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu |