ZÁPAS
16.07.19 | kvalifik. | Valentina Ivanov | Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 7-69, 6-0 | W25 Palmela | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Valentina Ivanov | Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | |
1. podání % | 47/72 (65%) | 35/82 (43%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/47 (66%) | 22/35 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/25 (48%) | 16/47 (34%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 44/82 (54%) | 29/72 (40%) |
Vyhrané body celkem | 87/154 (56%) | 67/154 (44%) |
Dvojchyby | 5 | 7 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Valentina Ivanov | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Valentina Ivanov | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | |
Valentina Ivanov | 4-3 | |
4-4 | Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Valentina Ivanov | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Valentina Ivanov | 6-5 | |
0-0 | ||
7-69 |
2 | ||
Valentina Ivanov | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | |
0-0, 15-0 | ||
Valentina Ivanov | 2-0 | |
0-0, 30-0 | ||
Valentina Ivanov | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Valentina Ivanov vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty - Vzájemné zápasy
16.07.19 | kvalifik. | Valentina Ivanov | Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 7-69, 6-0 | detail zápasu | W25 Palmela | tvrdý |
Valentina Ivanov form & Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty form
Valentina Ivanov - poslední zápasy
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
22.12.23 semifinále | vs. Ivana Popovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.12.23 čtvrtfinále | vs. Hikaru Sato | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Yui Chikaraishi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 3-6, 7-62, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Yuki Naito | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.22 kvalifik. | vs. Aspen Schuman | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Liz Pinson | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Hannah Viller Moller | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Kateryna Volodko | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
05.08.22 čtvrtfinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.22 2. kolo | vs. Madison Bourguignon | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Valentina Gaggini | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Vicky Veloso | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
29.07.22 čtvrtfinále | vs. Johanne Svendsen | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
28.07.22 2. kolo | vs. Liisa Vehvilainen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Daniela Glanzer | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.07.22 čtvrtfinále | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.07.22 2. kolo | vs. Julita Saner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.07.22 1. kolo | vs. Zlata Yankovskaya | 3-6, 6-2, 3-0, Zlata Yankovskaya - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
05.07.22 kvalifik. | vs. Ranim Rassil | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.22 2. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
15.04.22 Rubber 1 | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 6-73 | detail zápasu |
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty - poslední zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Justina Mikulskyte | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Alina Korneeva | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Nao Hibino | 2-6, 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-78, 6-72 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 7-5, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Anastasia Sukhotina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
26.11.23 finále | vs. Zeel Desai | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Lanlana Tararudee | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Vaishnavi Adkar | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 1-6 | detail zápasu |