ZÁPAS
09.07.18 | 2. kolo kval. | Valentina Ivanov | Louise Lampla | 6-1, 6-2 | Amstelveen | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
29.11.94, 29 Let
13 684 $
29.11.94, 29 Let
13 684 $
Valentina Ivanov vs. Louise Lampla - Vzájemné zápasy
09.07.18 | 2. kolo kval. | Valentina Ivanov | Louise Lampla | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Amstelveen | antuka |
Valentina Ivanov form & Louise Lampla form
Valentina Ivanov - poslední zápasy
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
22.12.23 semifinále | vs. Ivana Popovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.12.23 čtvrtfinále | vs. Hikaru Sato | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Yui Chikaraishi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 3-6, 7-62, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Yuki Naito | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.22 kvalifik. | vs. Aspen Schuman | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Liz Pinson | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Hannah Viller Moller | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Kateryna Volodko | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
05.08.22 čtvrtfinále | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.22 2. kolo | vs. Madison Bourguignon | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Valentina Gaggini | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Vicky Veloso | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
29.07.22 čtvrtfinále | vs. Johanne Svendsen | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
28.07.22 2. kolo | vs. Liisa Vehvilainen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Daniela Glanzer | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.07.22 čtvrtfinále | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.07.22 2. kolo | vs. Julita Saner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.07.22 1. kolo | vs. Zlata Yankovskaya | 3-6, 6-2, 3-0, Zlata Yankovskaya - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
05.07.22 kvalifik. | vs. Ranim Rassil | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.22 2. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
15.04.22 Rubber 1 | vs. Rutuja Bhosale | 1-6, 6-73 | detail zápasu |
Louise Lampla - poslední zápasy
W15 Madrid - antuka | ||||
07.12.20 1. kolo kval. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Platja - antuka | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Oeiras - antuka | ||||
18.08.20 kvalifik. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Dijon - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Madrid - tvrdý | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Andjela Sebrek | 6-0, 6-0 | detail zápasu |