ZÁPAS
10.07.17 | 1. kolo kval. | Valentina Abrile | Marie Villet | 7-5, 1-6, 6-4 | Knokke | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Argentina
08.04.97, 26 Let
08.04.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Valentina Abrile vs. Marie Villet - Vzájemné zápasy
10.07.17 | 1. kolo kval. | Valentina Abrile | Marie Villet | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | Knokke | antuka |
Valentina Abrile form & Marie Villet form
Valentina Abrile - poslední zápasy
Villa Del - antuka | ||||
10.11.18 kvalifik. | vs. Christina Shakovets | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Luque - tvrdý | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Anastasia Shaulskaya | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
25.04.18 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Julia Riera | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Milagros Jaime | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. Jimena Paula Garbino | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Villa Dolores - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Alice Garcia | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Agostina Bigotti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.04.18 2. kolo kval. | vs. Milagros Jaime | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
13.03.18 kvalifik. | vs. Alice Garcia | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Renata Dias | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Giulia Spicacci | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Juliana Valero | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Luque - tvrdý | ||||
20.12.17 2. kolo | vs. Nika Kukharchuk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.17 1. kolo | vs. Delfina Glorioso | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
04.10.17 2. kolo | vs. Fernanda Brito | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.17 1. kolo | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Sviatlana Pirazhenka | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Shleptsova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Vlada Filinskaya | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Michele Alexandra Zmau | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Kseniya Ternova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Lizaveta Hancharova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Gevel | 6-3, Anastasiia Gevel - skreč | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Mylene Halemai | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
06.09.17 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Marie Villet - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Alena Kovackova | 3-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 7-62, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.23 čtvrtfinále | vs. Nina Radovanovic | 7-5, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Malwina Rowinska | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Caroline Romeo | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Karolina Kozakova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nicole Gadient | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Polina Kaibekova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Julia Zhu | 2-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Georgina Hays | 5-7, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Anna Klasen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Georgia Gulin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Chloe Noel | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | detail zápasu |