ZÁPAS
18.12.17 | 1. kolo | Valentina Abrile | Delfina Glorioso | 6-2, 6-2 | Luque | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Valentina Abrile | Delfina Glorioso | |
1. podání % | 36/52 (69%) | 28/41 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/36 (64%) | 8/28 (29%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/16 (44%) | 3/13 (23%) |
Vyhrané break-bally | 7/8 (88%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 30/41 (73%) | 22/52 (42%) |
Vyhrané body celkem | 60/93 (65%) | 33/93 (35%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Argentina
08.04.97, 26 Let
08.04.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
06.11.98, 25 Let
06.11.98, 25 Let
Valentina Abrile vs. Delfina Glorioso - Vzájemné zápasy
18.12.17 | 1. kolo | Valentina Abrile | Delfina Glorioso | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Luque | tvrdý |
Valentina Abrile form & Delfina Glorioso form
Valentina Abrile - poslední zápasy
Villa Del - antuka | ||||
10.11.18 kvalifik. | vs. Christina Shakovets | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Luque - tvrdý | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Anastasia Shaulskaya | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
25.04.18 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Julia Riera | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Milagros Jaime | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. Jimena Paula Garbino | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Villa Dolores - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Alice Garcia | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.18 2. kolo kval. | vs. Milagros Jaime | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Agostina Bigotti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
13.03.18 kvalifik. | vs. Alice Garcia | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Renata Dias | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Giulia Spicacci | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Juliana Valero | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Luque - tvrdý | ||||
20.12.17 2. kolo | vs. Nika Kukharchuk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.17 1. kolo | vs. Delfina Glorioso | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
04.10.17 2. kolo | vs. Fernanda Brito | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.17 1. kolo | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Sviatlana Pirazhenka | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Shleptsova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Vlada Filinskaya | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Bucha - antuka | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Michele Alexandra Zmau | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Gevel | 6-3, Anastasiia Gevel - skreč | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Kseniya Ternova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Lizaveta Hancharova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Mylene Halemai | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
06.09.17 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Delfina Glorioso - poslední zápasy
W25 Tucuman - antuka | ||||
08.02.22 kvalifik. | vs. Sofia Luini | 6-73, 6-74 | detail zápasu | |
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Martina Maria Bovio | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Maria Milagros Guerrero | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tucuman - antuka | ||||
01.02.22 kvalifik. | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Camila Keller | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Maria Agustina Farina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lambare - antuka | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Daniela Macarena Lopez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Cordoba - antuka | ||||
06.04.21 2. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Dolores Molina Portela | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Villa - antuka | ||||
30.03.21 kvalifik. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Angeles Maria Cueto | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Susan Doldan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Buenos - antuka | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Hitt | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Jessica Plazas | 3-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Ornella Marcela Spinetta | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Julia Riera | 7-5, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.19 kvalifik. | vs. Maria Daniela Frascini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.19 2. kolo kval. | vs. Agostina Landa | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Luciana Blatter | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Solana Sierra | 0-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Antoniou | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Audrey Ann Blakely | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Biella - antuka | ||||
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu |