Veľká Británia
11.04.01, 22 Let
11.04.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Japonsko
21.04.96, 27 Let
21.04.96, 27 Let
Destinee Martins vs. Utaka Kishigami - Vzájemné zápasy
01.12.18 | 1. kolo kval. | Utaka Kishigami | Destinee Martins | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Destinee Martins form & Utaka Kishigami form
Destinee Martins - poslední zápasy
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Jasmine Conway | 6-3, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Waco - tvrdý | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Lexington Reed | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Camila Rojas | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Fort - tvrdý | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Chelsea Fontenel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Sophia Biolay | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Nika Shytkouskaya | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Karin Kennel | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Alica Rusova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Mylene Halemai | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Alina Silich | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 1-4, - Destinee Martins - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Svetlana Iansitova | 6-2, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Mirabelle Njoze | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Vidovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 7-5, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Valentina Losciale | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.19 kvalifik. | vs. Alice Viglianisi | 6-4, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
09.11.19 1. kolo kval. | vs. Giuseppina Miccio | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
03.11.19 kvalifik. | vs. Valeria Koussenkova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Wimbledon (juniors) - tráva | ||||
06.07.19 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
21.01.19 2. kolo | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.19 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Djibouti - tvrdý | ||||
20.12.18 čtvrtfinále | vs. Katharina Hering | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Utaka Kishigami - poslední zápasy
W25 Yokohama - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Emily Fanning | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Ksenija-Ana Vujacic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Smith | 6-3, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
06.02.20 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Nikki Redelijk | 4-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Verena Meliss | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Emma Davis | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Viktoria Kurz | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Taylor Ng | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.11.19 2. kolo kval. | vs. Malaika Rapolu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Mai Kandori | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Mua Shigeta | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Honoka Uchiyama | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
02.09.19 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nanao - koberec | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Hiromi Abe | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anshu Okamura | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Tsukuba - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Lian Tran | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Katya Ramirez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Jami Marie Burt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 7-65, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Magdalena Stoilkovska | 5-7, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Lorelyz Marruffo | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
18.12.18 kvalifik. | vs. Anri Nagata | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
16.12.18 2. kolo kval. | vs. Anna Laura Hinka | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
13.12.18 2. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |