ZÁPAS
15.03.17 | 1. kolo | Usue Maitane Arconada | Kim Fontana | 6-1, 6-3 | Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Usue Maitane Arconada | Kim Fontana | |
1. podání % | 29/48 (60%) | 26/46 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/29 (69%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/19 (53%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 29/46 (63%) | 18/48 (38%) |
Vyhrané body celkem | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Dvojchyby | 3 | 7 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
28.07.99, 24 Let
28.07.99, 24 Let
Usue Maitane Arconada vs. Kim Fontana - Vzájemné zápasy
15.03.17 | 1. kolo | Usue Maitane Arconada | Kim Fontana | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Usue Maitane Arconada form & Kim Fontana form
Usue Maitane Arconada - poslední zápasy
Charleston - tvrdý | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ingrid Martins | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Grace Min | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
19.02.22 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Orlando - tvrdý | ||||
29.01.22 čtvrtfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.22 2. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.22 1. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
13.01.22 2. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.22 1. kolo kval. | vs. Francesca Jones | 5-1, Francesca Jones - skreč | detail zápasu | |
W60+H Traralgon - tvrdý | ||||
05.01.22 2. kolo | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.01.22 1. kolo | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Lizette Cabrera | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.10.21 1. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.21 kvalifik. | vs. Beatriz Haddad Maia | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
04.10.21 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
03.10.21 finále | vs. Marcela Zacarias | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.21 semifinále | vs. Mayo Hibi | 6-3, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
01.10.21 čtvrtfinále | vs. En Shuo Liang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.09.21 2. kolo | vs. Sachia Vickery | 6-4, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.21 1. kolo | vs. Katherine Sebov | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Columbus - tvrdý I. | ||||
19.09.21 1. kolo | vs. Lauren Davis | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
26.08.21 2. kolo kval. | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
25.08.21 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-3, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Concord - tvrdý | ||||
04.08.21 2. kolo | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.21 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 7-611, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Aldila Sutjiadi | 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Kim Fontana - poslední zápasy
Badenweiler - antuka | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Constance Sibille | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sion - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
23.08.17 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.17 1. kolo | vs. Federica Joe Gardella | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Schio - antuka | ||||
25.07.17 1. kolo | vs. Maria Marfutina | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Lara Pedranzini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Lenzerheide - antuka | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Cristina Mayorova Bakhtina | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
04.05.17 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.17 1. kolo | vs. Katharina Hering | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.05.17 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Alberta Brianti | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Chiara Giaquinta | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Mylene Halemai | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
15.03.17 1. kolo | vs. Usue Maitane Arconada | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Svetlana Bubnova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Daniela Ciobanu | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.17 kvalifik. | vs. Karolina Novotna (1997) | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Cecilia Pattacini | 2-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.16 kvalifik. | vs. Marcella Cucca | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
24.10.16 kvalifik. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-79, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
20.10.16 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.16 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.16 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Juliette Colard | 1-6, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Telde - antuka | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sion - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Corina Mader | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu |