ZÁPAS
19.01.19 | semifinále | Urszula Radwanska | Alize Lim | 6-1, 6-2 | W25 Petit | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Urszula Radwanska | Alize Lim | |
1. podání % | 32/51 (63%) | 26/36 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/32 (63%) | 7/26 (27%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/19 (63%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 25/36 (69%) | 19/51 (37%) |
Vyhrané body celkem | 57/87 (66%) | 30/87 (34%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alize Lim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Urszula Radwanska | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Alize Lim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Urszula Radwanska | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Alize Lim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Urszula Radwanska | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Alize Lim | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Urszula Radwanska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Alize Lim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Urszula Radwanska | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Alize Lim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Urszula Radwanska | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Alize Lim | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Urszula Radwanska | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Alize Lim | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Urszula Radwanska vs. Alize Lim - Vzájemné zápasy
19.01.19 | semifinále | Urszula Radwanska | Alize Lim | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25 Petit | tvrdý |
Urszula Radwanska form & Alize Lim form
Urszula Radwanska - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Amarni Banks | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Vittoria Paganetti | 6-2, 6-79, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Meng | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Chia Yi Tsao | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-1, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Nikola Bartunkova | 6-0, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Elena Malygina | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Robin Anderson | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Manon Leonard | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Stacey Fung | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Arina Rodionova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Ariana Arseneault | 4-6, 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Sophie Stanton | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Alize Lim - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Maria Kalyakina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elina Popescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Calvi - tvrdý | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.22 kvalifik. | vs. Maelys Bougrat | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
10.04.22 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Grado - antuka | ||||
15.09.20 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 7-5, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
W60+H Saint - antuka | ||||
07.09.20 kvalifik. | vs. Audrey Albie | 6-3, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
03.09.20 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.09.20 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 4-6, 7-60 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.20 čtvrtfinále | vs. Mina Hodzic | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.20 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Claudia Giovine | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
25.01.20 čtvrtfinále | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.20 2. kolo | vs. Margaux Orange | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.20 1. kolo | vs. Sofia Neri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Bagnatica - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W80 Biarritz - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo kval. | vs. Bernarda Pera | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Cagnes - antuka | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Mallaurie Noel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.05.19 kvalifik. | vs. Luisa Stefani | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Calvi - tvrdý | ||||
13.04.19 semifinále | vs. Audrey Albie | 6-0, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.04.19 čtvrtfinále | vs. Elixane Lechemia | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.04.19 2. kolo | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.19 1. kolo | vs. Sherazad Reix | 6-2, 6-3 | detail zápasu |