ZÁPAS
07.09.19 | 1. kolo kval. | Urszula Radwanska | Alexa Guarachi | 7-62, 6-2 | Nanchang | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Urszula Radwanska | Alexa Guarachi | |
1. podání % | 42/73 (58%) | 34/61 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/42 (64%) | 18/34 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/31 (45%) | 10/27 (37%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 33/61 (54%) | 32/73 (44%) |
Vyhrané body celkem | 74/134 (55%) | 60/134 (45%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Urszula Radwanska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alexa Guarachi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Urszula Radwanska | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Alexa Guarachi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Urszula Radwanska | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Alexa Guarachi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Urszula Radwanska | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Alexa Guarachi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Urszula Radwanska | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Alexa Guarachi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Urszula Radwanska | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Alexa Guarachi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Urszula Radwanska | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
0-0 | Alexa Guarachi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Urszula Radwanska | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Alexa Guarachi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Urszula Radwanska | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Alexa Guarachi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Urszula Radwanska | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Alexa Guarachi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Urszula Radwanska | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Urszula Radwanska vs. Alexa Guarachi - Vzájemné zápasy
07.09.19 | 1. kolo kval. | Urszula Radwanska | Alexa Guarachi | 7-62, 6-2 | detail zápasu | Nanchang | tvrdý |
Urszula Radwanska form & Alexa Guarachi form
Urszula Radwanska - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Amarni Banks | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Vittoria Paganetti | 6-2, 6-79, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Meng | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Chia Yi Tsao | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-1, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Nikola Bartunkova | 6-0, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Elena Malygina | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Robin Anderson | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Manon Leonard | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Stacey Fung | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Arina Rodionova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Ariana Arseneault | 4-6, 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Sophie Stanton | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Alexa Guarachi - poslední zápasy
Guadalajara - tvrdý | ||||
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
03.04.21 1. kolo kval. | vs. Whitney Osuigwe | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
07.09.19 1. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Vancouver - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 6-71, 6-78 | detail zápasu | |
W80 Dothan - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Bogota - antuka | ||||
06.04.19 1. kolo kval. | vs. Bibiane Schoofs | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Monterrey - tvrdý | ||||
31.03.19 2. kolo kval. | vs. Kristina Kucova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.03.19 1. kolo kval. | vs. Romary Cardenas Rifka | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
09.03.19 1. kolo kval. | vs. Xiyu Wang | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Fed Cup - antuka | ||||
09.02.19 Rubber 1 | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Newport Beach - tvrdý | ||||
21.01.19 kvalifik. | vs. Katie Volynets | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
28.12.18 1. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Houston - tvrdý | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 6-4, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
08.11.18 čtvrtfinále | vs. Paula Ormaechea | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.18 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Eduarda Piai | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Macon - tvrdý | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Vancouver - tvrdý | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Misaki Doi | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Washington - tvrdý | ||||
29.07.18 kvalifik. | vs. Harriet Dart | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Di Lorenzo | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
15.07.18 kvalifik. | vs. Conny Perrin | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Vasylyeva | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Esther Thebault | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Ilkley - tráva | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Bibiane Schoofs | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
01.05.18 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
30.04.18 2. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Ashley Weinhold | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Charlottesville - antuka | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Whitney Osuigwe | 4-6, 1-6 | detail zápasu |