INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Margarita Lazareva vs. Ulyana Ayzatulina - Vzájemné zápasy
29.09.17 | semifinále | Ulyana Ayzatulina | Margarita Lazareva | 7-64, 4-6, 6-2 | detail zápasu | Shymkent | antuka |
30.09.16 | semifinále | Ulyana Ayzatulina | Margarita Lazareva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Shymkent | antuka |
19.07.16 | 1. kolo | Ulyana Ayzatulina | Margarita Lazareva | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Astana | tvrdý |
Margarita Lazareva form & Ulyana Ayzatulina form
Margarita Lazareva - poslední zápasy
W25 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Paula Cabrer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Mariana Drazic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Alisa Axyanova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.20 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Anastasia Grymalska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Pia Brglez | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Anna Martemyanova | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Dona Abo Habaga | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Sem Wensveen | 7-5, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Sandra Samir | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Sonya Kovalenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Urszula Nebelska | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Ulyana Ayzatulina - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Maria Manilova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.19 čtvrtfinále | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.19 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
27.02.19 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Hanna Sokal | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.19 kvalifik. | vs. Anastasia Vdovenco | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.19 2. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
20.02.19 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Shou Na Mu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-3, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
24.10.18 1. kolo | vs. Anastasiya Khrustaleva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
18.10.18 2. kolo | vs. Alena Fomina | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.18 1. kolo | vs. Ilayda Baykan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
21.09.18 semifinále | vs. Ksenia Palkina | 6-73, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.18 čtvrtfinále | vs. Daria Lodikova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.18 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.18 1. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-0, - Ulyana Ayzatulina - skreč | detail zápasu | |
27.08.18 1. kolo | vs. Alina Silich | 6-2, 3-1, Alina Silich - skreč | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 6-76, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Ksenia Milevskaya | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brescia - antuka | ||||
04.06.18 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 1-2, - Ulyana Ayzatulina - skreč | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Petra Januskova | 3-6, 1-4, - Ulyana Ayzatulina - skreč | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 3-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.18 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 7-5, Vitalia Stamat - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Agnes Bukta | 1-6, 0-3, - Ulyana Ayzatulina - skreč | detail zápasu |