ZÁPAS
18.07.19 | 2. kolo | Ulrikke Eikeri | Nikola Tomanova | 2-6, 6-2, 6-1 | W25 Olomouc | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ulrikke Eikeri | Nikola Tomanova | |
1. podání % | 52/76 (68%) | 60/84 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/52 (65%) | 36/60 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/24 (54%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 37/84 (44%) | 29/76 (38%) |
Vyhrané body celkem | 84/160 (53%) | 76/160 (48%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ulrikke Eikeri | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Nikola Tomanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ulrikke Eikeri | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Nikola Tomanova | |
0-0, 0-15 | ||
2-3 | Nikola Tomanova | |
0-0, 0-15 | ||
2-5 | Nikola Tomanova | |
0-0 | ||
2-6 |
2 | ||
Ulrikke Eikeri | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, A-40 | ||
1-0 | Nikola Tomanova | |
0-0 | ||
Ulrikke Eikeri | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-1 | Nikola Tomanova | |
0-0 | ||
Ulrikke Eikeri | 3-1 | |
4-1 | Nikola Tomanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-A, 40-40 | ||
Ulrikke Eikeri | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Nikola Tomanova | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40 | ||
6-2 |
3 | ||
Ulrikke Eikeri | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Nikola Tomanova | |
0-0, 0-30 | ||
Ulrikke Eikeri | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Nikola Tomanova | |
Ulrikke Eikeri | 3-1 | |
Ulrikke Eikeri | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ulrikke Eikeri vs. Nikola Tomanova - Vzájemné zápasy
18.07.19 | 2. kolo | Ulrikke Eikeri | Nikola Tomanova | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | W25 Olomouc | antuka |
Ulrikke Eikeri form & Nikola Tomanova form
Ulrikke Eikeri - poslední zápasy
Adelaide - tvrdý | ||||
07.01.24 kvalifik. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Samantha Murray | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-73, 6-71 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Ava Williamson | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Laura Siegemund | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 6-2, 1-2, Kaja Juvan - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Yanan Hou | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Lesya Tsurenko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Nia Cooper | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Emeline Dartron | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Ingrid Martins | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Bibiane Schoofs | Bibiane Schoofs - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
14.04.23 Rubber 1 | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.23 Rubber 1 | vs. Lia Karatancheva | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.23 Rubber 1 | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Toronto - tvrdý I. | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.01.23 kvalifik. | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Nadia Rawson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
03.01.23 | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.01.23 | vs. Laura Pigossi | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Nikola Tomanova - poslední zápasy
W25 Jablonec - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 7-5, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.21 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.06.21 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
03.05.21 kvalifik. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 7-66, 10-5 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 7-611 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Kristyna Tomajkova | 6-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
22.01.20 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 6-78 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Elena Malygina | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | detail zápasu |