ZÁPAS
11.03.20 | 1. kolo | Timea Jaruskova | Angelika Shapovalova | 6-1, 6-3 | W15 Kazan | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Timea Jaruskova | Angelika Shapovalova | |
1. podání % | 34/45 (76%) | 26/46 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/34 (82%) | 13/26 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/11 (27%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/5 (100%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 27/46 (59%) | 14/45 (31%) |
Vyhrané body celkem | 58/91 (64%) | 33/91 (36%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 15-30, A-40[BP] | ||
Timea Jaruskova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
2-0 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Timea Jaruskova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Timea Jaruskova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
5-1 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Timea Jaruskova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
1-0 | Angelika Shapovalova | |
0-0 | ||
Timea Jaruskova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Timea Jaruskova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Timea Jaruskova | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Angelika Shapovalova | |
0-0, 15-15 | ||
Timea Jaruskova | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.06.98, 25 Let
12.06.98, 25 Let
Timea Jaruskova vs. Angelika Shapovalova - Vzájemné zápasy
11.03.20 | 1. kolo | Timea Jaruskova | Angelika Shapovalova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Kazan | tvrdý I. |
Timea Jaruskova form & Angelika Shapovalova form
Timea Jaruskova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.12.22 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Angelika Shapovalova - poslední zápasy
W15 Casablanca - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Clarine Lerby | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Alyssa Reguer | 4-1, Alyssa Reguer - skreč | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Laura Koralnik | 3-6, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Isabella Lynch | 3-6, 7-63, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Michaela Laki | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.05.22 kvalifik. | vs. Terezia Baraniakova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Greta Murzsa | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.22 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 4-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Tamara Cherkassova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Yana Mogilnitskaya | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Sana Garakani | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Setareh Rasouli | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 0-6, 0-3, - Angelika Shapovalova - skreč | detail zápasu | |
25.11.21 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-4, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Monique Barry | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Taira Abildayeva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
15.10.21 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 0-1, - Angelika Shapovalova - skreč | detail zápasu | |
14.10.21 2. kolo | vs. Polina Pavlova | 7-66, 6-4 | detail zápasu |