ZÁPAS
14.03.16 | 1. kolo kval. | Tess Sugnaux | Vivian Mayumi Toma | 6-0, 6-0 | Orlando | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Brazília
19.05.91, 32 Let
19.05.91, 32 Let
Tess Sugnaux vs. Vivian Mayumi Toma - Vzájemné zápasy
14.03.16 | 1. kolo kval. | Tess Sugnaux | Vivian Mayumi Toma | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Orlando | antuka |
Tess Sugnaux form & Vivian Mayumi Toma form
Tess Sugnaux - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Matylda Burylo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Anna Petkovic | 5-7, 6-0, 10-0 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Yuxuan Luo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Han Shi | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Julia Adams | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Yasmine Wagner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 3-0, Samira De Stefano - skreč | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Angelica Raggi | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 7-63, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.23 čtvrtfinále | vs. Selina Dal | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Maya Drozd | 2-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Mariam Atia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Vivian Mayumi Toma - poslední zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Luise Helena Janse Van Rensburg | Luise Helena Janse Van Rensburg - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Leticia Garcia Vidal | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Taylor Marie Gales | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Gonzales | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Feira - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Mendonca Bernardes | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Rio - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Maria Luisa Oliveira | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Wakana Sonobe | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Arellano | 7-5, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Kelly Vargas Gonzalez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Guayaquil - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Valeska San Martin Ramirez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Guayaquil - antuka | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Alisha Reayer | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Rio - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Maria Victoria Burstein | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Roberta Serraglio | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Nicolly Ferreira | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Giovanna Gomes Ferreira | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Piracicaba - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Yamate Almeida | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Florianopolis - tvrdý | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Blumenau - antuka | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Carvalho Rocha | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Lambare - antuka | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Tiziana Rossini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Sofia Cohen Perovani | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Brasilia - antuka | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Miriana Tona | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Aparecida - antuka | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Helena Bueno | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.21 kvalifik. | vs. Beatriz Verdial | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Rio - antuka | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.21 kvalifik. | vs. Mariana Gomes Sorrilha | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Piracicaba - antuka | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Nicolly Ferreira | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Medellin - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Laura D Arciniegas | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ibague - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.21 kvalifik. | vs. Susana Marino Hidalgo | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu |