ZÁPAS
04.02.13 | 1. kolo kval. | Tess Sugnaux | Lisanne Van Riet | 2-6, 6-1, 6-3 | Grenoble | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tess Sugnaux vs. Lisanne Van Riet - Vzájemné zápasy
04.02.13 | 1. kolo kval. | Tess Sugnaux | Lisanne Van Riet | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | Grenoble | tvrdý I. |
Tess Sugnaux form & Lisanne Van Riet form
Tess Sugnaux - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Matylda Burylo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Anna Petkovic | 5-7, 6-0, 10-0 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Yuxuan Luo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Han Shi | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Julia Adams | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Yasmine Wagner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 3-0, Samira De Stefano - skreč | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Angelica Raggi | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 7-63, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.23 čtvrtfinále | vs. Selina Dal | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Maya Drozd | 2-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Mariam Atia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Lisanne Van Riet - poslední zápasy
Amstelveen - antuka | ||||
09.06.14 1. kolo | vs. Rosalie Van Der Hoek | 5-7, 2-1, - Lisanne Van Riet - skreč | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
24.03.14 1. kolo | vs. Justyna Jegiolka | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
17.03.14 1. kolo | vs. Lisa Sabino | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.14 1. kolo | vs. Agni Stefanou | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Helsingborg - tvrdý I. | ||||
17.02.14 2. kolo | vs. Oleksandra Piskun | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.02.14 1. kolo | vs. Hanna Borjeson | 6-2, 2-0, Hanna Borjeson - skreč | detail zápasu | |
17.02.14 čtvrtfinále | vs. Dea Herdzelas | 6-74, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Tallinn - tvrdý I. | ||||
10.02.14 1. kolo | vs. Polina Vinogradova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Grenoble - tvrdý I. | ||||
03.02.14 1. kolo kval. | vs. Fiona Gervais | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kaarst - koberec | ||||
20.01.14 1. kolo | vs. Yana Morderger | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ankara - tvrdý I. | ||||
16.12.13 1. kolo kval. | vs. Christina Shakovets | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
16.12.13 2. kolo kval. | vs. Isabella Shinikova | 6-712, 6-72 | detail zápasu | |
Vendryne - tvrdý I. | ||||
02.12.13 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rethymno - tvrdý | ||||
25.11.13 finále | vs. Katy Dunne | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.13 semifinále | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.11.13 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
25.11.13 čtvrtfinále | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Bucha - koberec | ||||
18.11.13 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Captiva Island - tvrdý | ||||
04.11.13 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Komardina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý I. | ||||
28.10.13 1. kolo | vs. Julia Boserup | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
21.10.13 1. kolo | vs. Coco Vandeweghe | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Athens - tvrdý | ||||
07.10.13 čtvrtfinále | vs. Laura Schaeder | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.13 semifinále | vs. Jainy Scheepens | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.13 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.13 2. kolo | vs. Oleksandra Piskun | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Dobrich - antuka | ||||
16.09.13 kvalifik. | vs. Camelia-Elena Hristea | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.13 2. kolo kval. | vs. Daniela Ciobanu | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.13 1. kolo | vs. Anne Schaefer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sofia - antuka | ||||
09.09.13 kvalifik. | vs. Michaela Boev | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
09.09.13 1. kolo kval. | vs. Kalina Bozhilova | 6-0, 6-0 | detail zápasu |