Taliansko
12.06.96, 27 Let
12.06.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Cecilia Pattacini vs. Tess Sugnaux - Vzájemné zápasy
15.09.16 | 2. kolo | Tess Sugnaux | Cecilia Pattacini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Cecilia Pattacini form & Tess Sugnaux form
Cecilia Pattacini - poslední zápasy
Sharm El - tvrdý | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Charlotte Roemer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.17 kvalifik. | vs. Teodora Djordjevic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
22.11.17 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Teodora Djordjevic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Jelena Simic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Cristina Ene | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
10.04.17 2. kolo kval. | vs. Claudia Giovine | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
20.03.17 1. kolo kval. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Yosr Elmi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
06.03.17 kvalifik. | vs. Yulia Kulikova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
27.02.17 kvalifik. | vs. Mirjam Bjorklund | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bergamo - antuka | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
13.02.17 kvalifik. | vs. Ksenia Palkina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Kim Fontana | 6-2, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
27.10.16 2. kolo | vs. Elyne Boeykens | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.16 1. kolo | vs. Martina Zerulo | 7-64, 7-63 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
20.10.16 2. kolo | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.16 1. kolo | vs. Karolayne Da Rosa | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.16 kvalifik. | vs. Irene Lavino | 1-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Christina Wolfgruber | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
15.09.16 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.16 1. kolo | vs. Isabel Donaldson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Cristina Bajescu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Cristina Bajescu | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.07.16 2. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Victoria Larriere | 0-6, 0-6 | detail zápasu |
Tess Sugnaux - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Matylda Burylo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Anna Petkovic | 5-7, 6-0, 10-0 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Yuxuan Luo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Han Shi | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Julia Adams | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Yasmine Wagner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 3-0, Samira De Stefano - skreč | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Angelica Raggi | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 7-63, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.23 čtvrtfinále | vs. Selina Dal | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Maya Drozd | 2-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Mariam Atia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |