Tess Sugnaux vs. Arlinda Rushiti 25.01.2018

Tess Sugnaux vs. Arlinda Rushiti 25.01.2018 - Stuttgart-Stammheim - porovnání

ZÁPAS

25.01.182. koloTess Sugnaux Arlinda Rushiti 6-3, 6-2 Germany Stuttgart Stammheim tvrdý I.

STATISTIKY ZÁPASU

Tess SugnauxArlinda Rushiti
1. podání %28/52 (54%)32/62 (52%)
Vyhrané body z 1.podání24/28 (86%)20/32 (63%)
Vyhrané body z 2.podání11/24 (46%)11/30 (37%)
Vyhrané break-bally4/8 (50%)1/5 (20%)
Vyhrané body z returnu31/62 (50%)17/52 (33%)
Vyhrané body celkem66/114 (58%)48/114 (42%)
Dvojchyby43
Esa50

STATISTIKY ZÁPASU

6-2

Tess Sugnaux
Švajčiarsko
03.03.95, 23 Let




508
64
52 108 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
27.03.99, 19 Let




668
32

Arlinda Rushiti
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Tess Sugnaux vs. Arlinda Rushiti - Vzájemné zápasy

25.01.182. koloTess SugnauxArlinda Rushiti6-3, 6-2 detail zápasuGermany Stuttgart Stammheim tvrdý I.

Tess Sugnaux - poslední zápasy

Switzerland Gstaad - antuka
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Amandine Hesse2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Italy Torino - antuka
09.07.18
kvalifik.
vs. Pia Cuk2-6, 7-5, 3-6 prohradetail zápasu
08.07.18
2. kolo kval.
vs. Camilla Abbate7-5, 4-6, 6-0 výhradetail zápasu
Switzerland Verbier - antuka
28.06.18
čtvrtfinále
vs. Fiona Ganz5-7, 4-6 prohradetail zápasu
27.06.18
2. kolo
vs. Michele Temperli6-4, 6-1 výhradetail zápasu
25.06.18
1. kolo
vs. Pauline Wuarin6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Portugal Amarante - tvrdý
21.06.18
2. kolo
vs. Valeria Bhunu4-6, 2-6 prohradetail zápasu
19.06.18
1. kolo
vs. Luisa Pelayo6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Switzerland Chiasso - antuka
19.04.18
2. kolo
vs. Raluca Georgiana Serban3-6, 3-6 prohradetail zápasu
18.04.18
1. kolo
vs. Tereza Smitkova6-2, 7-66 výhradetail zápasu
France Croissy Beaubourg - tvrdý I.
24.03.18
1. kolo kval.
vs. Dejana Radanovic6-73, 6-4, 3-6 prohradetail zápasu
France Macon - tvrdý I.
04.03.18
finále
vs. Simona Waltert4-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
03.03.18
semifinále
vs. Marie Benoit6-2, 5-7, 6-4 výhradetail zápasu
02.03.18
čtvrtfinále
vs. Katharina Hobgarski7-5, 3-0, Katharina Hobgarski - skrečvýhradetail zápasu
01.03.18
2. kolo
vs. Irys Ekani6-4, 7-63 výhradetail zápasu
27.02.18
1. kolo
vs. Vasilisa Aponasenko6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Germany Altenkirchen - koberec
18.02.18
1. kolo kval.
vs. Lisa Matviyenko6-4, 6-3 výhradetail zápasu
18.02.18
2. kolo kval.
vs. Katarzyna Piter4-6, 6-4, 5-7 prohradetail zápasu
France Grenoble - tvrdý I.
04.02.18
2. kolo kval.
vs. Emma Lene1-6, 6-3, 5-7 prohradetail zápasu
03.02.18
1. kolo kval.
vs. Marie Villet6-4, 6-0 výhradetail zápasu
United Kingdom Glasgow - tvrdý I.
29.01.18
1. kolo kval.
vs. Pemra Ozgen3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Germany Stuttgart Stammheim - tvrdý I.
26.01.18
čtvrtfinále
vs. Katharina Hobgarski6-74, 3-6 prohradetail zápasu
25.01.18
2. kolo
vs. Arlinda Rushiti6-3, 6-2 výhradetail zápasu
23.01.18
1. kolo
vs. Albina Khabibulina6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Finland Helsinki - tvrdý I.
18.11.17
finále
vs. Eden Silva3-6, 6-1, 5-7 prohradetail zápasu
17.11.17
semifinále
vs. Anastasia Kulikova3-6, 7-65, 6-1 výhradetail zápasu
16.11.17
čtvrtfinále
vs. Margaux Bovy7-65, 6-1 výhradetail zápasu
15.11.17
2. kolo
vs. Alise Cernecka6-1, 3-0, Alise Cernecka - skrečvýhradetail zápasu
13.11.17
1. kolo
vs. Kana Daniel6-2, 6-2 výhradetail zápasu
United Kingdom Shrewsbury - tvrdý I.
09.11.17
čtvrtfinále
vs. Kathinka Von Deichmann1-6, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu

Arlinda Rushiti - poslední zápasy

Germany Darmstadt - antuka
19.07.18
2. kolo
vs. Elizabeth Halbauer0-6, 1-6 prohradetail zápasu
17.07.18
1. kolo
vs. Kimberley Zimmermann5-7, 6-4, 3-0, Kimberley Zimmermann - skrečvýhradetail zápasu
16.07.18
kvalifik.
vs. Elizabeth Halbauer4-6, 6-4, 3-6 prohradetail zápasu
15.07.18
1. kolo kval.
vs. Alice Violet6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Portugal Setubal - tvrdý
08.07.18
2. kolo kval.
vs. Olga Helmi1-6, 6-2, 2-6 prohradetail zápasu
Germany Aschaffenburg - antuka
02.07.18
2. kolo kval.
vs. Nataliya Pogribnyak6-75, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
02.07.18
kvalifik.
vs. Anastasia Detiuc3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Germany Stuttgart Vaihingen - antuka
25.06.18
1. kolo kval.
vs. Alena Fomina6-72, 3-6 prohradetail zápasu
Switzerland Klosters - antuka
18.06.18
1. kolo
vs. Miriam Kolodziejova3-6, 2-6 prohradetail zápasu
17.06.18
kvalifik.
vs. Michele Temperli6-2, 6-2 výhradetail zápasu
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Lea Aiche6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
01.06.18
čtvrtfinále
vs. Dia Evtimova6-77, 1-6 prohradetail zápasu
31.05.18
2. kolo
vs. Anna Ureke7-5, 1-6, 7-65 výhradetail zápasu
29.05.18
1. kolo
vs. Marie-Charlot Lonnemann6-3, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
24.05.18
2. kolo
vs. Greetje Minnen3-6, 1-6 prohradetail zápasu
22.05.18
1. kolo
vs. Viktoriya Gogol6-1, 7-5 výhradetail zápasu
Portugal Obidos - koberec
09.04.18
2. kolo kval.
vs. Anastasia Kulikova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
14.03.18
1. kolo
vs. Nuria Parrizas-Diaz6-4, 4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
07.03.18
1. kolo
vs. Iva Primorac3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Germany Altenkirchen - koberec
18.02.18
1. kolo kval.
vs. Laura Schaeder7-5, 6-3 výhradetail zápasu
18.02.18
2. kolo kval.
vs. Polina Leykina6-71, 3-6 prohradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
13.02.18
1. kolo
vs. Bunyawi Thamchaiwat5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
08.02.18
2. kolo
vs. Laura-Ioana Andrei5-7, 4-6 prohradetail zápasu
07.02.18
1. kolo
vs. Federica Arcidiacono6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Stuttgart Stammheim - tvrdý I.
25.01.18
2. kolo
vs. Tess Sugnaux3-6, 2-6 prohradetail zápasu
24.01.18
1. kolo
vs. Raluca Georgiana Serban6-4, 6-4 výhradetail zápasu
23.01.18
kvalifik.
vs. Amelie Intert6-3, 7-5 výhradetail zápasu
21.01.18
1. kolo kval.
vs. Petra Januskova6-2, 7-65 výhradetail zápasu
Czech Republic Jablonec Nad - koberec
09.12.17
semifinále
vs. Susan Bandecchi3-6, 6-75 prohradetail zápasu
08.12.17
čtvrtfinále
vs. Marta Lesniak6-2, 6-3 výhradetail zápasu
<