ZÁPAS
14.09.18 | čtvrtfinále | Tereza Smitkova | Anhelina Kalinina | 7-5, 6-3 | Biarritz | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Tereza Smitkova | Anhelina Kalinina | |
1. podání % | 43/72 (60%) | 44/69 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/43 (70%) | 32/44 (73%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/29 (55%) | 6/25 (24%) |
Vyhrané break-bally | 4/12 (33%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 31/69 (45%) | 26/72 (36%) |
Vyhrané body celkem | 77/141 (55%) | 64/141 (45%) |
Dvojchyby | 1 | 9 |
Esa | 7 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Tereza Smitkova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Anhelina Kalinina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Tereza Smitkova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Anhelina Kalinina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-1 | Anhelina Kalinina | |
3-2 | Anhelina Kalinina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tereza Smitkova | 3-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
Tereza Smitkova | 4-3 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Tereza Smitkova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, A-40 | ||
5-4 | Anhelina Kalinina | |
0-0, 30-30 | ||
Tereza Smitkova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-5 | Anhelina Kalinina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Tereza Smitkova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
0-1 | Anhelina Kalinina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
1-1 | Anhelina Kalinina | |
0-0, A-40[BP] | ||
Tereza Smitkova | 2-1 | |
Tereza Smitkova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Anhelina Kalinina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Tereza Smitkova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tereza Smitkova vs. Anhelina Kalinina - Vzájemné zápasy
14.09.18 | čtvrtfinále | Tereza Smitkova | Anhelina Kalinina | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Biarritz | antuka |
Tereza Smitkova form & Anhelina Kalinina form
Tereza Smitkova - poslední zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-1, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Nanova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Anna Gabric | 0-6, 6-71 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 7-5, 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Given Roach | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Caroline Romeo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Gergana Topalova | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.03.23 čtvrtfinále | vs. Kristina Kucova | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Maria Bondarenko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Sonay Kartal | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
12.02.23 finále | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Anhelina Kalinina - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
25.03.24 4. kolo | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
23.03.24 3. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Caroline Wozniacki | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Xiyu Wang | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Diane Parry | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Elina Svitolina | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
13.02.24 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Marta Kostyuk | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Arantxa Rus | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Ellen Perez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
05.10.23 3. kolo | vs. Caroline Garcia | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo | vs. Daria Saville | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Caroline Garcia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
19.09.23 2. kolo | vs. Sofia Kenin | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo | vs. Grace Min | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 7-64, 0-6, 6-3 | detail zápasu |