INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Leonie Kung vs. Tereza Mrdeza - Vzájemné zápasy
13.09.18 | 2. kolo | Tereza Mrdeza | Leonie Kung | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Leonie Kung form & Tereza Mrdeza form
Leonie Kung - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikol Sevald | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
11.02.24 finále | vs. Sophie Chang | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 1-0, Katarina Kozarov - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Cadence Brace | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Grace Min | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
21.01.24 finále | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Robin Montgomery | 6-3, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Andreea Mitu | 5-7, 7-67, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Tereza Mrdeza - poslední zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
30.03.22 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
29.03.22 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Le - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
04.03.22 čtvrtfinále | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.22 2. kolo | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.22 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.02.22 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
03.02.22 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.02.22 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.22 semifinále | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.01.22 čtvrtfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.01.22 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.01.22 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60+H Traralgon - tvrdý | ||||
07.01.22 čtvrtfinále | vs. Sachia Vickery | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.01.22 2. kolo | vs. Xiyu Wang | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
04.01.22 1. kolo | vs. Roisin Gilheany | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.01.22 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W80+H Les - tvrdý | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife - tvrdý | ||||
16.10.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Wiesbaden - antuka | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Portoroz - tvrdý | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.21 kvalifik. | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Karlsruhe - antuka | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Maryna Zanevska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.21 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
07.09.21 kvalifik. | vs. Eva Lys | 6-0, 6-3 | detail zápasu |